Wiadomości TVP Trzaskowski. Wiadomości TVPŹródło: Wiadomości TVP
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 1 Czerwca 2020

Wiadomości TVP postanowiły przekopać przeszłość Trzaskowskiego. Niespodziewane "odkrycia"

Wiadomości TVP kolejny dzień poświęcają sporą część wydania na ataki na Rafała Trzaskowskiego. Tym razem postanowiły zlustrować jego przeszłość. Sięgając aż do głębokiej młodości kandydata na prezydenta mocno zaatakowały go za dawną aktywność. Sam Trzaskowski na razie nie odnosi się do szkalujących go materiałów.

Materiał Wiadomości TVP rozpoczął się od przypomnienia Trzaskowskiemu bycia stypendystą fundacji George`a Sorosa. Jest to często przypominany fakt z życia prezydenta Warszawy. Identycznej informacji próżno jednak szukać przy materiałach dotyczących Wiktora Orbana, który również był stypendystą tej fundacji.

Andrzej Duda gościł w Radio Maryja. Nagle do studia dodzwonił się Tadeusz Rydzyk, zaskakujące sceny na wizjiAndrzej Duda gościł w Radio Maryja. Nagle do studia dodzwonił się Tadeusz Rydzyk, zaskakujące sceny na wizjiCzytaj dalej

Wiadomości TVP: Czy Trzaskowski będzie niezależny?

Specjalista od tego typu materiałów, Marcin Tulicki przedstawia również hipotezę o mrocznych powiązaniach Trzaskowskiego z grupą Bindberg - stowarzyszeniem osób ze świata biznesu i polityki, które co roku spotyka się, by dyskutować o bieżącej sytuacji geopolitycznej. Prezydent Warszawy wielokrotnie odnosił się do swojego udziału w tym przedsięwzięciu, do którego zaproszony został przez Radosława Sikorskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pilny komunikat ministerstwa dla milionów rodziców i uczniów. Jest oficjalna odpowiedź na zadziwiający apel
2. Nie G7, a nawet już nie G8. Jest pomysł rozszerzenia wpływowej grupy państw, wiemy o jakich członków

Tulicki wielokrotnie wraca do tematu związków Rafała Trzaskowskiego z Georgem Sorosem. Poza pytaniami dotyczącymi stypendium przypomina kwestię walki fundacji Sorosa z nienawiścią wobec uchodźców.

Pada również zarzut o to, że Soros wtrąca się w politykę państw w których - tak jak w Polsce - rządzą partie nieprzyjazne demokracji liberalnej.

Najmocniejszy zarzut jednak sformułowany zostaje w materiale na sam koniec. Przypominając powiązania Trzaskowskiego w jasną wątpliwość poddawana jest lojalność kandydata na prezydenta wobec jego własnego kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skarbówka zajmuje konta emerytów za zaległy abonament RTV. Tysiące z nich pozostają bez środków do życia
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Wicepremier powiedziała o wakacjach, nie ma już złudzeń. Nie jest dobrze
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News