Wiadomości katastrofa. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 30 Czerwca 2020

Dramatyczna katastrofa na Dolnym Śląsku, śmigłowiec nagle runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne

Wiadomości z Dolnego Śląska są dramatyczne. Doszło do tragicznego w skutkach wypadku śmigłowca. W wyniku katastrofy dwie osoby poniosły śmierć. Dramat rozegrał się pod Strzegomiem, niedaleko drogi krajowej nr 5. Miało to miejsce dziś około godziny 20.30.

Jak informuje Radio Zet, pod Strzegoniem na Dolnym Śląsku doszło do tragicznego wypadku śmigłowca, który spadł, rozbijając się o ziemię. Na miejscu pracują służby. Dwie osoby nie żyją.

PiS ma tajny plan, wszystko rozegra się tuż przed II turą wyborów. W mediach pojawiły się zadziwiające szczegółyPiS ma tajny plan, wszystko rozegra się tuż przed II turą wyborów. W mediach pojawiły się zadziwiające szczegółyCzytaj dalej

Wiadomości z Dolnego Śląska. Doszło do tragicznego wypadku śmigłowca. Są ofiary śmiertelne

Jak donosi Radio Zet, z informacji podanych przez służby ratunkowe, był to ultralekki śmigłowiec należący do prywatnego właściciela. Rozbił się we wtorek ok. godz. 20.30 na wyjeździe ze Strzegomia w kierunku Wrocławia, niedaleko drogi krajowej nr 5.

"Jest to śmigłowiec ultralekki. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby" - przekazał w rozmowie z mediami Paweł Szydłowski ze straży pożarnej w Świdnicy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP? Klienci największego banku w Polsce w gigantycznym niebezpieczeństwie, pojawiło się nowe, sprytne oszustwo
2. W Polsce rozbił się śmigłowiec. Są ofiary śmiertelne, porażające doniesienia

Śmigłowiec spadł na pola oddalone około 300 metrów od drogi krajowej. Wypadek jest ze skutkiem tragicznym, zginęły w nim dwie osoby. Wypadek oraz śmierć dwóch osób potwierdza policja.

"Mogę potwierdzić, że doszło do katastrofy lotniczej, w wyniku której nie żyją dwie osoby. Okoliczności zdarzenia będą znane dopiero po czynnościach z udziałem prokuratora, które się właśnie zaczynają" - powiedział tuż po godz. 21 aspirant Szymon Szczepaniak ze świdnickiej policji, cytowany przez "Gazetę Wrocławską" i Radio Zet.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Jak informuje Radio Zet, skierowano tam 7 zastępów straży pożarnej, policję oraz pogotowie ratunkowe. Na razie nie są znane okoliczności dramatycznego wypadku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 500 plus. Ogromna zmiana ws. wniosku na 2021 rok
  2. Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5 letnia dziewczynka została bez opieki
  3. Niepełnosprawny Kuba prosi złodzieja: Oddaj nasz samochód i misie
  4. Zofia Klepacka wzywa do manifestacji. Twierdzi, że warszawskim śródmieściem "rządzi antifa"
  5. Jednoznaczny wynik sondażu prezydenckiego. Wiemy, kto wygrywa w II turze
  6. Miliony Polaków dostaną 300 złotych. Wnioski można składać już od jutra

Źródło: Radio Zet / Gazeta Wrocławska