wiadomości. Pixnio.com/pixel2013Źródło: Pixnio.com/pixel2013
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 30 Kwietnia 2020

Nagłe wznowienie akcji, Kacperek poszukiwany 3 dobę. Gdzie jest 3,5-letni chłopczyk?

Wiadomości o zaginionym Kacperku z Nowogrodźca. O 9:00 rano służby wznowiły poszukiwania chłopczyka, przeczesywana jest znów ta sama rzeka. To już trzecia, niestety prawdopodobna jest hipoteza utonięcia. Wszyscy liczą na dzisiejszy przełom w sprawie.

Kacperek zaginął w Nowogrodźcu (woj. dolnośląskie) w poniedziałek po godzinie 19:00. Był wtedy pod opieką swojego ojca. Świadek zdarzenia relacjonuje to następująco: - Cały dzień byłem tutaj z żoną i dziećmi i widziałem: ojciec ciął tam drzewo, a dziecko sobie jeździło tutaj, w tą i z powrotem, na rowerku. No i po prostu... chwila, moment, ja też nie zauważyłem. On przejeżdżał tylko w tą i z powrotem, bardziej się nie oddalał.

Agata Duda otrzymała zatrważający list od żony polityka. Treść odbiera mowę, nikt się nie spodziewałAgata Duda otrzymała zatrważający list od żony polityka. Treść odbiera mowę, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Wiadomości o zaginionym Kacperku

Służby robią wszystko, co w ich mocy, aby odnaleźć chłopca. Głównie przeszukiwana jest rzeka Kwisa, w której otwarto nawet Śluzę, zmniejszając tym samym poziom wody. Wczoraj aż przez 12 godzin przeczesywano dno rzeki na odcinku od Nowogrodźca do Parzyc, ale bez efektów. Postanowiono wrócić do akcji dzisiaj.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jolanta Kwaśniewska wystosowała ważny apel. Trudno przejść obojętnie
2. Powstała mapa koronawirusa na Mazowszu. Liczba chorych w Warszawie inna niż myślałeś

- Na dnie znajduje się bardzo dużo różnych przeszkód, w postaci konarów, gałęzi, co bardzo spowalnia pracę - mówiła Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

Okazało się, że ojciec dziecka był poszukiwany za kradzieże i spędzi pół roku w więzieniu. Postawiono mu też zarzuty, ponieważ zdaniem śledczych nie sprawował należytej opieki na dzieckiem.

To, co udało się nam ustalić, to fakt, że przeczesano już obszar o powierzchni 500 hektarów, w tym tereny kolejowe czy ogródki działkowe. W akcję zaangażowani są żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, policjanci, strażacy, nurkowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany wirusolog wygłosił opinię różniącą się od zdania WHO. Mowa o odporności na ponowne zakażenie
  2. Polski biznesmen poszukiwany listem gończym. Jeszcze niedawno jego produkty kupowaliśmy niemal wszyscy
  3. Nie żyje wielki Polak, były żołnierz AK. Znał pewną tajemnicę, o której wie niewielu
  4. Wielki protest pracowników medycznych. Otrzymali upokarzającą premię, wielu będzie oburzonych
  5. Była dziennikarka TVP przechodzi ciężkie chwile. Prześladowano ją, dużo straciła, sprawa jest poważna
  6. Genialna wiadomość dotycząca granic Polski. Jest potwierdzenie premiera, Polacy się ucieszą

Źródło: [RMF24]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News