Wiadomości. OutWithGeorgeŹródło: OutWithGeorge
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

,,Wolałbym, żeby mój syn był martwy, niż żeby był gejem”. Chwilę później doszło do tragedii

Wiadomości na temat mężczyzny, który zabił swojego syna, obiegły media społecznościowe. Wszystko za sprawą orientacji ofiary. Homofob wolał, żeby jego bliski nie żył. Przypominamy o wydarzeniach z 2019 roku. Tak kończy się nienawiść do mniejszości seksualnych.

Do skandalicznych zdarzeń doszło w listopadzie 2019 roku. Amerykańska rodzina doczekała się syna, który okazał się homoseksualistą. 14-latek miał być regularnie gnębiony przez swojego ojca. Doniesienia o przemocy psychicznej i fizycznej potwierdzała członkini rodziny, Veronica Melton. Nienawiść i agresja miała swój tragiczny finał. 2 listopada ojciec chłopaka wolał, żeby jego syn nie żył, niż był gejem. Widok pierwszego partnera doprowadził go do szału. Z zimną krwią odebrał swojemu bliskiemu życie.

Groźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówGroźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówCzytaj dalej

Wiadomości o nieżyjącym geju obiegły media. Ojciec zabił go, bo kochał osoby tej samej płci

Tego samego dnia Wendell Melton, bo o nim mowa, został aresztowany przez amerykańskie organy ścigania. Podczas przesłuchania przyznał, że wdał się w kłótnie z synem. Zeznawał wówczas, że wyjął broń, ale za spust pociągnął przez przypadek. Inną wersję przedstawiła matka 14-latka. Veronica Melton tłumaczyła, że działanie było celowe i wynikało z homofobicznych poglądów Wendella. Jej zdaniem mężczyzna prowadził "śledztwo", którego celem było wykazanie homoseksualnej orientacji chłopca.

Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"Czytaj dalej

14-latek został postrzelony w klatkę piersiową. Dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy, przewieziono nastolatka do najbliższego szpitala. Przez całą noc prowadzono walkę o jego życie. Niestety, ofiara nienawiści zmarła następnego dnia. Tamtejsza prasa informowała wówczas, że Wendell już wcześniej otrzymał zarzuty za pobicie jednego z członków rodziny. Prokuratura postawiła mu zarzuty dotyczące morderstwa i nielegalnego posiadania broni. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe rewelacje o matce Kaczyńskich po latach ujawnione przez "SE". Nigdy wcześniej nieznana historia
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Minister zakażony koronawirusem. Od lat jest bliskim współpracownikiem prezydenta

Wiadomości w sprawie Wendella Meltona przerażają. Podczas pierwszych rozpraw sąd wyznaczył wysoką kaucję. Ponad 800 tysięcy dolarów miał zapłacić mężczyzna. Ku zdziwieniu opinii publicznej, podczas kolejnego procesu kaucje obniżono do blisko 200 tysięcy dolarów. Z czasem oprawca opuścił zakład karny i został przeniesiony do aresztu domowego. Prokurator w rozmowie z matką 14-latka tłumaczył, że "takie sytuacje się zdarzają". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  2. Kaczyński powiedział, że PiS nigdy nie odda władzy? Słowa krążą w sieci
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Schował się w garażu przed potężną wichurą. Nie dał rady. Był bez żadnych szans

Źródło: [Newsweek]