Wiadomości. YouTube/AutemSzanujeZasady/21.09.20/ScreenŹródło: YouTube/AutemSzanujeZasady/21.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Września 2020

Dramatyczne nagranie z polskich dróg. Nagle z okna wychyliło się dziecko

Wiadomości z polskich dróg mogą budzić głęboki niepokój. Po sieci krąży nagranie, na których widzimy małe dziecko, znajdujące się w niebezpieczeństwie. Brak reakcji ze strony kierowcy oraz złamanie przepisów, mogło zakończyć się tragedią.

Kierowcy w naszym kraju nie zawsze stosują się do obowiązujących przepisów. Podobna sytuacja miała miejsce na drodze z Bolesławca w kierunku Lwówka Śląskiego. Uczestniczka ruchu drogowego nagrała i pokazała, co działo się z dzieckiem, które znajdowało się w jednym z pojazdów. Opiekunowie malucha narazili go na niebezpieczeństwo. Doszło do złamania wielu zakazów oraz nakazów dotyczących bezpiecznego korzystania z polskich dróg.

Jak będzie wyglądało chodzenie po kolędzie? Nowe zasady wejdą w życie, warto się zainteresować, dotyczy każdegoJak będzie wyglądało chodzenie po kolędzie? Nowe zasady wejdą w życie, warto się zainteresować, dotyczy każdegoCzytaj dalej

Wiadomości z polskich dróg mogą przerażać. Maluch otarł się o śmierć

Materiał został opublikowany przez anonimową sympatyczkę kanału "AutemSzanujeZasady", który prowadzi swoją działalność na platformie YouTube. Przedstawiony film ukazuje niebezpieczną jazdę z udziałem małego dziecka. Maluch nie był zapięty pasami bezpieczeństwa. Wychylił swoją głowę za okno pojazdu osobowego. Jak widzimy na filmiku, ramiona oparł na drzwiach samochodu. Portal "Tygodnik Bydgoski" podaje, że sprawa została zgłoszona organom ścigania.

Krzysztof Cugowski narzeka na swoją emeryturę. W przeszłości z Budką Suflera zarabiał nawet do 200 tysięcy złotych miesięcznieKrzysztof Cugowski narzeka na swoją emeryturę. W przeszłości z Budką Suflera zarabiał nawet do 200 tysięcy złotych miesięcznieCzytaj dalej

Z wiadomości przekazanych przez "Tygodnik Bydgoski" wiemy, że policja wszczęła śledztwo w sprawie skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy. Za narażenie życia i zdrowia osoby, którą się opiekujemy, grozi nawet kara pozbawienia wolności. "Dziecko jechało tak większą część drogi... Nagranie dopiero z wjazdu do Lwówka - wcześniej nie miałam możliwości, bo dzieliły nas auta" - przytacza wiadomość autorki materiału "Tygodnik Bydgoski".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Wiadomości przedstawione przez uczestniczkę ruchu drogowego pomogły uchronić dziecko przed podobną sytuacją. Dzięki zdecydowanej reakcji organów ścigania maluch z pewnością będzie dobrze zaopiekowany podczas kolejnej jazdy pojazdem osobowym. "Droga Bolesławiec - Lwówek Śląski, 20.09.2020 g. 17.22. Dziecko jechało tak większą część drogi... Nagranie dopiero z wjazdu do Lwówka - wcześniej nie miałam możliwości, bo dzieliły nas auta. Prędkość między wioskami spokojnie ok. 90 km/h, a w mieście jechał 40 km/h - zrelacjonowała wydarzenie autorka nagrania" - deklarowała autorka materiału.

Źródło: [YouTube/AutemSzanujeZasady/Tygodnik Bydgoski]

TVP Info śmieje się samo z siebie? Wieczorem wyemitowano kuriozalny materiał na temat TVP Info śmieje się samo z siebie? Wieczorem wyemitowano kuriozalny materiał na temat "Tęczy"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News