Wiadomości. (zdj. Il. ) ; Wikimedia/AxeŹródło: (zdj. Il. ) ; Wikimedia/Axe
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Lipca 2020

Okropne znalezisko. Przy torach porzucono ciało mężczyzny bez ubrań

Wiadomości z Wielkopolski mogą budzić zaskoczenie. Polska Agencja Prasowa informuje o odkryciu ochotniczych strażaków. Na środku torów pozostawiono nagie zwłoki mężczyzny. Tajemnicza sprawa wciąż nie została rozwikłana przez funkcjonariuszy policji.

W ostatnich dniach w Wielkopolsce odnaleziono zwłoki mężczyzny. Polska Agencja Prasowa wskazuje, że odkrycie miało miejsce w minioną sobotę w okolicach Golina. To właśnie tam, na środku torów kolejowych członkowie ochotniczej straży pożarnej natrafili na nagiego, nieżyjącego człowieka. 

Choć minęło 15 lat, Jolanta Kwaśniewska nadal uważana jest za najlepszą pierwszą damę. Wszystko potwierdza sondaż IBRISChoć minęło 15 lat, Jolanta Kwaśniewska nadal uważana jest za najlepszą pierwszą damę. Wszystko potwierdza sondaż IBRISCzytaj dalej

Wiadomości. Ciało mężczyzny znaleziono na torach

Z relacji Polskiej Agencji Prasowej wiemy, że było to ciało 45-letniego obywatela Ukrainy. Należy podkreślić jednak, że funkcjonariusze policji jeszcze nie przekazali oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Członkowie konińskiej policji zdradzają, że zwłoki znaleziono 25 lipca o godzinie 21. Sprawa zostanie dokładnie zbadana przez służby. Oficer prasowy Sebastian Wiśniewski wskazał, że ciało było w stanie rozkładu, co sugeruje, że zgon nastąpił znacznie wcześniej.

Co wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCo wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCzytaj dalej

Polska Agencja Prasowa donosi, że została zlecona też sekcja zwłok 45-latka. Organy ścigania chcą niezwłocznie poznać przyczynę zgonu oraz okoliczności, dla których znalazł się on na środku trasy kolejowej. Wyjaśnijmy, że ciało mogłoby zostać nieodnalezione, gdyby nie interwencja strażaków, którzy wczoraj brali udział w ugaszaniu wysypiska odpadów komunalnych. Na linii Warszawa-Berlin służby zauważyły dokumenty pozostawiona w pobliżu torów. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
 

Wiadomości w sprawie ciała 45-lata zostały potwierdzone przez członków ochotniczej straży pożarnej. W rozmowiez Polską Agencją Prasową wyjasnili, że na miejscu zdarzenia wyczuwalny był silny i mocny zapach rozkładających się zwłok. - Strażacy biorący udział w popołudniowej akcji, gdy zapaliły się hamulce lokomotywy (na trasie Warszawa-Berlin - PAP), zupełnym przypadkiem natrafili na dokumenty leżące w pobliżu torów kolejowych. Wyczuwalna była również specyficzna, silna woń ludzkich zwłok w stanie rozkładu. Późniejsze czynności policji i poszukiwania prowadzone przez policjantów i strażaków doprowadziły do odnalezienia ludzkiego ciała - deklarowali ratownicy dla Polskiej Agencji Prasowej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce

Źródło: [RMF/PAP]