Wiadomości o imprezie w kostnicy obiegły cały internet. (Zd. Il.) JEFF PACHOUD/EAST NEWS
Źródło: (Zd. Il.) JEFF PACHOUD/EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 6 Czerwca 2020

Impreza firmowa w kostnicy odbyła się z pokazem bez ubrań. Szef słono zapłaci, nagranie obiegło internet

Wiadomości o hucznej imprezie w kostnicy z udziałem striptizerki wypłynęły do mediów 21 lutego 2020. Pracownicy kostnicy w Petersburgu postanowili uczcić państwowe święto w dość specyficzny sposób. Gdy film trafił do sieci, internauci byli wstrząśnięci. Nikt się tego nie spodziewał, a media od razu skomentowały całą sprawę.

Lokalny portal Fontanka.ru opisał całą sprawę. Pracownicy biura medycyny sądowej w Petersburgu zorganizowali przed rosyjskim Dniem Obrońców Ojczyzny huczne spotkanie towarzyskie.

Zakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieZakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieCzytaj dalej

Wiadomości o striptizerce w kostnicy są zatrważające

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skakały po szczelnie zamkniętym worku, z którego słychać było straszne dźwięki. Skandaliczne zachowanie matki i córki
2. Kraj, którego Polacy prawie w ogóle nie znają. Skrywa cudowne miejsca

Spotkanie zostało jednak urządzone w kostnicy, do której zaproszono striptizerkę. Dziennikarze udostępnili film, który został wtedy nagrany. Na początku wideo skąpo ubrana kobieta wyskakuje z pudła. Chwilę później tańczy i rozbiera się. Pracownicy wydają się być zachwyceni. W tle słychać śmiech i rozmowy.

Podczas tego spotkania zauważono szefa kostnicy, Wiktora Wasilienko, który świetnie się bawił. Prasa zapytała go, dlaczego postąpił w ten sposób. On nie miał z tym problemu. Dodał też, że bardzo mu sie podobała wykonawczyni tańca erotycznego. Szef został pociągnięty do odpowiedzialności przez departament zdrowia Petersburga. Odwołano jego podróż służbową oraz czeka go przesłuchanie przed specjalną komisją.

Inny wyżej postawieni nie wyrazili zgodę na to wydarzenie, zwłaszcza na zapraszanie osób z zewnątrz, w tym tancerek erotycznych.

wiadomości

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Niedziela handlowa przypada tylko parę razy w roku. Dzisiaj możemy zrobić zakupy, jednak nie wszędzie
  3. Niespodziewany zwrot w sprawie noszenia maseczek. Są nowe zalecenia wydane przez WHO
  4. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  5. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  6. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  7. Po co komu energia słoneczna, kiedy możemy czerpać energię z cienia. Przełomowe odkrycie naukowców z Singapuru