Twitter.com/GazetaRu/. wiadomościŹródło: wiadomości
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 26 Lutego 2020

Impreza firmowa w kostnicy z pokazem bez ubrań na czele. Szef słono zapłaci

Wiadomości o hucznej imprezie w kostnicy z udziałem striptizerki wypłynęły do mediów 21 lutego. Pracownicy kostnicy w Petersburgu postanowili uczcić państwowe święto w dość specyficzny sposób. Gdy film trafił do sieci, media były wstrząśnięte. Nikt się tego nie spodziewał.

Lokalny portal Fontanka.ru opisał całą sprawę. Pracownicy biura medycyny sądowej w Petersburgu zorganizowali przed rosyjskim Dniem Obrońców Ojczyzny huczne spotkanie towarzyskie.

Katolicki polski serwis głosi, że koronawirus to kara za grzechy. Kuriozalna teza, w sieci zawrzałoKatolicki polski serwis głosi, że koronawirus to kara za grzechy. Kuriozalna teza, w sieci zawrzałoCzytaj dalej

Wiadomości o striptizerce w kostnicy są zatrważające

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skakały po szczelnie zamkniętym worku, z którego słychać było straszne dźwięki. Skandaliczne zachowanie matki i córki
2. Zwrócił mu uwagę, w odwecie pokiereszował twarz. Policja szuka młodego człowieka z autobusu 186

Spotkanie zostało jednak urządzone w kostnicy, do której zaproszono striptizerkę. Dziennikarze udostępnili film, który został wtedy nagrany. Na początku wideo skąpo ubrana kobieta wyskakuje z pudła. Chwilę później tańczy i rozbiera się. Pracownicy wydają się być zachwyceni. W tle słychać śmiech i rozmowy.

Podczas tego spotkania zauważono szefa kostnicy, Wiktora Wasilienko, który świetnie się bawił. Prasa zapytała go, dlaczego postąpił w ten sposób. On nie miał z tym problemu. Dodał też, że bardzo mu sie podobała wykonawczyni tańca erotycznego. Szef został pociągnięty do odpowiedzialności przez departament zdrowia Petersburga. Odwołano jego podróż służbową oraz czeka go przesłuchanie przed specjalną komisją.

Inny wyżej postawieni nie wyrazili zgodę na to wydarzenie, zwłaszcza na zapraszanie osób z zewnątrz, w tym tancerek erotycznych.

wiadomości

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  2. Małżeństwo może zyskać nawet 106 tysięcy. Wystarczy tylko w sprytny sposób wypełnić deklarację
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News