Wiadomości z kraju: pijani pracownicy śmieciarki. strzelcekraj.lubuska.policja.gov.plŹródło: strzelcekraj.lubuska.policja.gov.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 20 Maja 2020

Cała załoga śmieciarki pijana, a kierowca najbardziej. Miał prawie 2,5 promila

Wiadomości nadchodzące z powiatu strzelecko-drezdeneckiego mówią o kompletnie pijanych pracownikach jednej z firm odbierających śmieci. O nietypowej interwencji policjantów ze Strzelec Krajeńskich informuje miejscowe KPP. Podczas opróżniania koszy na jednej z posesji nietrzeźwa załoga uszkodziła ogrodzenie, po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Jak czytamy, informacja o uszkodzonym ogrodzeniu w miejscowości Bronowice trafiła do dyżurnego we wtorek 19 maja, w okolicach godziny 12 w południe.

Za uszkodzeniem miała stać ekipa odbierająca śmieci w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Po wypadku załoga śmieciarki postanowiła po prostu odjechać z miejsca zdarzenia.

Krystyna Pawłowicz w kontrowersyjnych słowach o sytuacji polskich mediów. Znowu bije rekordy żenady?Krystyna Pawłowicz w kontrowersyjnych słowach o sytuacji polskich mediów. Znowu bije rekordy żenady?Czytaj dalej

Wiadomości z kraju: cała trójka była nietrzeźwa

Mundurowym bez problemów udało się ustalić, że pomimo wczesnej godziny mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Rekordzistą okazał się kierowca pojazdu. 60-latek, który wjechał w ogrodzenie, był kompletnie pijany, a badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mimo że – jak informuje KPP Strzelce Krajeńskie – miał on problem z opuszczeniem pojazdu, bez krępacji prowadził kilkutonową ciężarówką.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Policjantka prowadziła, będąc nietrzeźwa i wpadła do rowu. Zachowanie godne funkcjonariuszki?
2. Tarcza 4.0 wprowadza wielkie zmiany dotyczące urlopów. Twoje wakacyjne plany mogą się nie udać

Nietrzeźwi byli również pozostali członkowie ekipy śmieciarki. Jak czytamy, wydmuchali oni odpowiednio półtora i pół promila alkoholu.

Mundurowi zatrzymali prawo jazdy kierowcy, a załoga odpowie zapewne nie tylko przed pracodawcą. Cała trójka najprawdopodobniej stanie bowiem przed obliczem sądu.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Video z Garwolina hitem sieci. Helikopter tankuje na stacji paliw
   2. Handel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związków
   3. Biskup jednak chronił księży, którzy krzywdzili dzieci? Janiak nie zamierza ustąpić, wielu będzie wściekłych
   4. Jedna z największych gwiazd dziennikarstwa odchodzi z mediów publicznych. Co się stało?
   5. Ziobro i Gowin spotkają się z Kaczyńskim? Będzie się działo, chodzi m.in. o media publiczne
   6. Czarna plama na życiorysie Wojciecha Cejrowskiego. Nie wspomina fanom o wstydliwej sprawie

Źródło: strzelcekraj.lubuska.policja.gov.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News