Wiadomości. East NewsŹródło: East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Woda zmieniła kolor na czerwony. Niewyobrażalna tragedia tysięcy zwierząt

Wiadomości w sprawie skandalicznego polowania na wieloryby budzą głębokie oburzenie. Na Wyspach Owczych w ramach kultywowania tradycji doszło do uśmiercenia wielu zwierząt. Relacja z przykrego wydarzenia obiegła media społecznościowe.

W ostatnich dniach nieustannie obserwujemy doniesienia na temat przemocy, jakiej poddawane są zwierzęta. Ma ona miejsce w przypadku niemal każdego gatunku. Zarówno koty, psy, jak i konie padają ofiarą człowieka. Na terenie Wysp Owczych ma miejsce skandaliczne zdarzenie. W ramach tradycji dochodzi tam do licznych polowań na wieloryby. Są one zabijane każdego roku.

Krystyna Pawłowicz zwróciła się do wszystkich z pilnym apelem. Potrzebna jest natychmiastowa pomocKrystyna Pawłowicz zwróciła się do wszystkich z pilnym apelem. Potrzebna jest natychmiastowa pomocCzytaj dalej

Wiadomości: Woda przy Wyspach Owczych była czerwona od krwi

Portal O2.pl przekazał informacje w sprawie wydarzeń, jakie mają miejsce na Wyspach Owczych. Tereny stały się miejscem masowych polowań. Ofiarą łowców padają wieloryby. W tym roku uśmiercono już 250 zwierząt morskich. Rocznie myśliwi zabijają około 800 wielorybów. Do działań tych trzeba posiadać specjalną licencję.

Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. "Czasami ludzi ponoszą emocje"Czytaj dalej

Międzynarodowe organizacje oraz aktywiści prozwierzęcy od lat apelują o zaprzestanie tego typu brutalnych praktyk. Portal O2.pl wyjaśnia, że wieloryby są spędzane na brzeg wyspy, a następnie zabija się je ostrych narzędziem. Uzestnicy polowań deklarują, że śmierć zajmuje jedynie kilka minut, a całe przedsięwzięcie jest uregulowane prawnie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze informacje ws. rekonstrukcji rządu, znane nazwiska mogą się pakować. Jarosław Kaczyński nie pozostawił wątpliwości
2. Wystarczy małe niedopatrzenie, chwila nieuwagi. A mandat 300 zł wpłynie błyskawicznie

Wiadomości z wydarzeń na Wyspach Owczych nieustannie budzą sprzeciw. Organizacje pozarządowe określają działania myśliwych, jako niewyobrażalnie brutalne oraz okrutne. Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości miało dojść do zakazu kultywowania tej skandalicznej tradycji.

Wiadomości

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek z udziałem autobusu w Warszawie. Jedna osoba ranna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą

Źródło: [O2.pl/Facebook/Hugo Clement]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News