Wiadomości. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Lipca 2020

Nagła manifestacja w samym centrum Warszawy. Grupa protestuje przeciw Wiadomościom TVP, pojawiły się mocne hasła

Wiadomości w sprawie protestu przeciwko TVP obiegły media. Przedstawiciele prasy relacjonują przebieg zgromadzenia przeciwników Telewizji Polskiej. Na miejscu znajdują się funkcjonariusze policji, którzy bacznie obserwują poczynania demonstrujących.

Telewizja Polska nie od dziś budzi w Polsce wiele kontrowersji. Zwolennicy opozycji zarzucają władzom medium jawne wspieranie kandydatów oraz polityków z obozu Zjednoczonej Prawicy. Zwłaszcza podczas kampanii prezydenckiej mogliśmy zauważyć wiele budzących wątpliwości materiałów. Szczególnym atakom poddawany był Rafał Trzaskowski, który przedstawiany był w nie najlepszym świetle na antenie TVP.

Tadeusz Rydzyk nie wiedział, że jest nagrywany, kiedy wypowiedział niezwykle obraźliwe słowa. Dziś wielu jego zwolenników woli o nich nie pamiętaćTadeusz Rydzyk nie wiedział, że jest nagrywany, kiedy wypowiedział niezwykle obraźliwe słowa. Dziś wielu jego zwolenników woli o nich nie pamiętaćCzytaj dalej

Wiadomości: Trwa protest przeciwko TVP

Po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich treści przekazywane widzom TVP zaczęły być coraz bardziej tonowane. Nie przekonuje to jednak przeciwników stacji, którzy chwilę po emisji ostatniego wydania Wiadomości TVP postanowili wyjść na ulicę. Mała grupa obywateli zgromadziła się na warszawskiej "Patelni", w samym centrum miasta.

Prawie nikt nie wie, że Andrzej Duda ma dwie siostry. Jedna z nich jest biologicznaPrawie nikt nie wie, że Andrzej Duda ma dwie siostry. Jedna z nich jest biologicznaCzytaj dalej

Reporterzy z "Telewizji Obywatelskiej" uważnie relacjonowali przebieg całego zgromadzenia. Protestujący przynieśli ze sobą banery, na których możemy przeczytać hasła "TVP łże", "Telewizja dla ciemnego ludu" czy też "Wyłącz TVP, włącz myślenie".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niepełnosprawny mężczyzna zawstydził turystów nad Morskim Okiem. Zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów
2. Oszczędności dramatycznie niskie. Fatalne wiadomości dla Polaków, stan naszych finansów nie jest dobry

Wiadomości z protestu w centrum Warszawy obiegły media społecznościowe. Zgromadzeni manifestanci sprzeciwiają się przekazaniu 2 miliardów na rzecz Telewizji Polskiej. Przypomnijmy, że posłowie opozycji chcieli wówczas skierować te środki na wsparcie oddziałów onkologicznych, jednak Prawo i Sprawiedliwość odrzuciło przedstawione pomysły.

Wiadomości

Wiadomości

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne zmiany w szkolnictwie. MEN wprowadza nowy przedmiot
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. Poniedziałek i wtorek będą bardzo niebezpieczne. Bądźcie ostrożni na urlopach

Źródło: [Facebook/Telewizja Obywatelska]