Wiadomości z zachodniopomorskiego dramatyczne. W jeziorze znaleziono samochód z ciałami.. Science Photo Library/EAST NEWS (zdjęcie ilustracyjne)
Źródło: Science Photo Library/EAST NEWS (zdjęcie ilustracyjne)
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Maja 2020

Niewyobrażalna tragedia, znaleziono samochód w jeziorze z dwoma ciałami. Policja bada okoliczności zdarzenia

Wiadomości z zachodniopomorskiego są dramatyczne. Z informacji uzyskanych przez PAP wiadomo, że w jeziorze Przytonko w okolicy miejscowości Łabędzie znaleziono samochód z dwoma ciałami mężczyzn. Sprawą zajęła się policja i trwają czynności wyjaśniające.

W okolicy miejscowości Łabędzie w województwie zachodniopomorskim w gminie Drawsko Pomorskie w jeziorze Przytonko doszło do tragicznego odkrycia. Zatonął samochód wraz z dwoma pasażerami.

Wielki strajk, wycie syren i awantura na Nowogrodzkiej. Służby używają gazuWielki strajk, wycie syren i awantura na Nowogrodzkiej. Służby używają gazuCzytaj dalej

Wiadomości z zachodniopomorskiego są dramatyczne. W jeziorze znaleziono samochód z ciałami

Jak podaje PAP, w samochodzie marki Toyota w jeziorze Przytonko znaleziono dwa ciała. Ofiarami są mieszkańcy gminy Łobez. Do jeziora prowadzi leśna droga, a w pobliżu znajduje się także dzikie miejsce do biwakowania. Niewykluczone zatem, że mężczyźni stracili panowanie nad pojazdem i wpadli do wody pod wpływem alkoholu, jednak jak na razie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia są nieznane. Sprawę bada policja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. WHO: Porażająca wizja przyszłości i 2021 roku. "Nikt nie wie, jak będzie wyglądał świat" - podaje PAP
2. Onet: Senator zatrzymany przez policję w Warszawie. Użyto siły

- Przyczyny i okoliczności zdarzenia na tę chwilę nie są znane. Na miejscu pracują policjanci. Nie wiemy obecnie, dlaczego auto znalazło się w wodzie i co było przyczyną śmierci mężczyzn. Natomiast ich tożsamość została ustalona. To mieszkańcy gminy Łobez - przekazała PAP oficer prasowa drawskiej policji sierż. sztab. Karolina Żych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Onet: Jak Słowenia pokonała pandemię. Relacja polskiego obywatela
  2. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
  3. Szef dyplomacji kraju sąsiadującego z Polską pilnie wzywa nas do otwarcia granic. Sytuacja, jakiej nie było
  4. Pilna interwencja policji podczas Strajku Przedsiębiorców. Co się wydarzyło?
  5. Łukasz Szumowski bez ogródek skrytykował społeczeństwo. Mówił o tirach z trumnami, zatrważające
  6. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce

Źródło: PAP / rmf24.pl