Wiadomości ze świata. Były prezydent Francji, Valery Giscard d'Estaing, przewieziony do szpitala.. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 15 Września 2020

Były prezydent nagle trafił do szpitala, jest na OIOM-ie. Media obiegły bardzo przykre wiadomości z Francji

Wiadomości płynące z Francji mówią o przewiezieniu do szpitala byłego prezydenta kraju. W poniedziałek po południu do paryskiej placówki Georges Pompidou trafił 94-letni Valery Giscard d'Estaing. Informację potwierdził już m.in. asystent polityka.

Szczegóły sprawy za francuską prasą przytacza internetowy serwis telewizji TVN24. Przypomnijmy, że Giscard d'Estaing sprawował funkcję prezydenta Francji w latach 1974-1981. Z polityką związany jest jednak znacznie dłużej. Poprzednio dwukrotnie był szefem Ministerstw Finansów i Ekonomii.

Prawie nikt nie pamięta, co robili w przeszłości ulubieńcy z Dzień Dobry TVN. Tego się nie spodziewaciePrawie nikt nie pamięta, co robili w przeszłości ulubieńcy z Dzień Dobry TVN. Tego się nie spodziewacieCzytaj dalej

Wiadomości ze świata. Były prezydent Francji na intensywnej terapii

Polityk jest założycielem i przywódcą Unii na rzecz Demokracji Francuskiej. W latach od 1986 do 2004 piastował stanowisko przewodniczącego rady regionalnej Owernii. Serwis tvn24.pl wskazuje ponadto, że we wrześniu 2019 roku Giscard d'Estaing wziął udział w uroczystościach pogrzebowych byłego prezydenta Jacques'a Chiraca.

Stało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okażeStało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okażeCzytaj dalej

Valery Giscard d'Estaing poprzednio skarżył się na problemy z oddychaniem. Jego stan jest najprawdopodobniej ciężki. Z informacji przekazanych przez francuską gazetę "Le Parisien" wynika, że była głowa państwa przebywa obecnie na intensywnej terapii.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Najlepszą przekąskę na wieczór zrobisz z niedzielnego rosołu. Błyskawiczna galaretka podbije podniebienia domowników

Francuski dziennik "Le Monde" przekazał z kolei, że 94-letni były szef państwa regularnie odwiedzał szpital w ostatnich miesiącach z powodu problemów z sercem. Doniesienia o przewiezieniu polityka do szpitala potwierdził szef jego sztabu, Olivier Revol, który na razie nie był jednak w stanie podać przyczyny hospitalizacji.

Polsat: nagła awantura na antenie, posypały się wulgaryzmy i wyzwiska. Widzowie oniemieliPolsat: nagła awantura na antenie, posypały się wulgaryzmy i wyzwiska. Widzowie oniemieliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicze nasiona z Chin zbadane. Wiemy już co docierało w paczkach
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źrodło: tvn24.pl / Le Monde

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News