Wiadomości. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 15 Kwietnia 2020

Tragiczna awantura w kolejce w godzinach seniorów. Młody mężczyzna zaatakował 72-letnią lekarkę, trafiła do szpitala

Wiadomości o awanturze, w której ranna została 72-lekarka, pojawiły się na portalu dzienniklodzki.pl. Kobietą, próbującą ustawić się w kolejce do urzędu pocztowego, mocno szarpnął młody mężczyzna. Na miejscu interweniowała zarówno policja, jak i medycy.

Zdarzenie miało miejsce przy ul. Wspólnej 8 w Łodzi w okolicach godz. 11.50 - czyli chwilę przed zakończeniem tzw. "godzin dla seniora". 37-letni mężczyzna zdenerwował się, kiedy 72-latka próbowała zająć zarezerwowane miejsce w kolejce i doprowadził do dramatycznej sytuacji.

Jurek Owsiak ostro skrytykowany w TVP za swoją pomoc w walce z epidemią. Odpowiedział jeszcze mocniejJurek Owsiak ostro skrytykowany w TVP za swoją pomoc w walce z epidemią. Odpowiedział jeszcze mocniejCzytaj dalej

Wiadomości o incydencie zostały przekazane przez lokalne media

"Dziennikowi Łódzkiemu" sytuację zrelacjonowała jedna z czytelniczek, Pani Dorota. Młody mężczyzna miał krzyczeć na kobietę, żeby "spieprzała na koniec kolejki". Kiedy ta tłumaczyła, że stała za inną panią, napastnik się na nią rzucił.

- On podbiega do niej szarpie za ramiona rzucając na ścianę budynku i ostatecznie popycha na ziemię. Kobieta upada na plecy uderzając głową o chodnik - tak sytuację zapamiętała pani Dorota. Jak twierdzi - nikt nie pomógł poszkodowanej, poza pracownicą sklepu zoologicznego. Przyniosła koc i okryła leżącą na ziemi kobietę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Biedronka w nocy wprowadza ofertę, jakiej jeszcze nie było. Mało tego, dodatkowo zyskają seniorzy i najwierniejsi klienci
2. Ustawił podjazd dla niepełnosprawnych przed klatką. W zemście znalazł przykrą niespodziankę na wycieraczce

- Okazało się, że przed pocztą stała długa kolejka, zaś pokrzywdzona zaczęła się przemieszczać do przodu. Gdy mijała 37-letniego mężczyznę, ten zwrócił jej uwagę, że postępuje niewłaściwie. Szarpnął ją za ramię, tak jakby chciał zawrócić kobietę. Niestety, efekt był taki, że 72-latka straciła równowagę i przewróciła się na chodnik - relacjonował dla dziennika nadkomisarz Adam Kolasa z zespołu prasowego KWP w Łodzi.

Jak przekazał portal, 72-latka okazała się być lekarką udzielającą teleporad. Nie chciała złożyć zawiadomienia o naruszeniu nietykalności cielesnej. Przewieziono ją do szpitala Barlickiego i opatrzono.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pandemia wirusa ma wiele skutków ubocznych. Jednym z nich są koszmary senne nawiedzające coraz więcej osób
  2. Dużo łatwiej stracisz prawo jazdy. Rząd już pracuje nad zmianami
  3. TVP znalazło sobie nowego kozła ofiarnego. Jest nim ceniony specjalista, który sprzeciwił się narracji telewizji
  4. Ostre starcie w Sejmie. Marszałek próbowała uspokajać polityków
  5. Agata Duda drży o przyszłość córki. Pierwsza dama ma poważne powody do obaw
  6. Uderzyła w Polsce "burza piaskowa". Porażające nagranie, eksperci mają złe wieści