Wiadomości z Chełma są szokujące. Pobili w lesie 16-letnią dziewczynę. PeakpxŹródło: Peakpx
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 14 Maja 2020

Niewyobrażalnie tragicznie. Matka i synowie podejrzani o pobicie nastoletniej dziewczyny za nic

Wiadomości z Chełma (woj. lubelskie) są szokujące. Policja zatrzymała trzy spokrewnione ze sobą osoby. Podejrzane są o dotkliwe pobicie dziewczyny w lesie. W sprawę zamieszana jest matka jednego z mężczyzn. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi również prokuratura.

Jak podaje PAP, na terenie powiatu chełmskiego doszło do zatrzymania oraz aresztowania przez policję kobiety i jej dwóch synów. Osobom tym postawiono zarzut pobicia 16-letniej dziewczyny jednego z mężczyzn. Mieli pokłócić się w samochodzie, a następnie wywieźć ją do lasu i dotkliwie skrzywdzić.

Ile naprawdę zarabia Danuta Holecka? Niebotyczna suma zwala z nógIle naprawdę zarabia Danuta Holecka? Niebotyczna suma zwala z nógCzytaj dalej

Wiadomości z Chełma są szokujące. Pobili w lesie 16-letnią dziewczynę

Jak wynika z informacji uzyskanych przez PAP, 16-latka wsiadła do samochodu swojego chłopaka, którym podróżowała także jego matka oraz młodszy brat. W czasie jazdy między podróżującymi miało dojść do kłótni, a następnie do ataku i bójki, dokończonej w lesie. Dziewczyna opowiedziała o zdarzeniu swojej matce dopiero po kilku dniach. Wstrząśnięta sytuacją matka nastolatki postanowiła wraz z nią zawiadomić policję, by sprawcy zostali ukarani. 

"W pewnej chwili chłopak zaatakował 16-latkę. Nastolatka została wywieziona do lasu, gdzie była bita. Później sprawcy odwieźli ją do domu" - poinformowała w czwartek 14 maja oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie Ewa Czyż.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Stanisław Karczewski ujawnia prawdę o rezygnacji z funkcji wicemarszałka Senatu. Sytuacja, jakiej nie było
2. Ile zarabia pierwsza dama Agata Duda? Odpowiedź nie pozostawi nikogo obojętnym

W związku z tą sprawą zatrzymano trzy osoby - 46-letnią kobietę oraz jej dwóch synów w wieku 17 i 22 lat. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Dotyczą one pozbawienia wolności, napaści i pobicia nastolatki.

Jak informuje PAP, wobec tych osób Sąd Rejonowy w Chełmie, na wniosek policji i prokuratury, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bill Gates ostrzegał przed pandemią, teraz mówi kiedy się skończy
  2. Górnicy jadą do Warszawy. Będzie wielki protest w stolicy
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Łukasz Szumowski ostro skrytykował Polaków. Wszystko przez jedną, bardzo ważną rzecz

Źródło: PAP / Interia