Wiadomości. Quilu TVŹródło: Quilu TV
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Września 2020

Zajadali się sosem, dopóki nie zobaczyli co leży na dnie słoika. Odrażające odkrycie

Wiadomości opisane w jednym z popularnych tabloidów przyprawiają o zawrót głowy. Jak przekazał "Daily Star", bazując na relacji Qilu TV, pewien miłośnik sosu ostrygowego znalazł na dnie słoika martwe zwierzę.

Do odrażającego odkrycia dosżło we wschodnich Chinach, w Jinan, w prowincji Shandong. Mężczyzna o imieniu Guo, razem ze swoją rodziną zajadał się sosem ostrygowym, dlatego hurtowo kupił aż 6-kilogramowy słoik przysmaku. Niestety, kiedy wspólnie z bliskimi opróżnił go niemal do końca, dokonał przerażającego odkrycia. Opublikowane przez relacjonującą zdarzenie Qilu TV nagrania, przyprawiają o mdłości.

Wstrząsające nagranie obiega całą Polskę. We wsi tata z synem rzucili się na policjantów, interweniujących w ich sprawieWstrząsające nagranie obiega całą Polskę. We wsi tata z synem rzucili się na policjantów, interweniujących w ich sprawieCzytaj dalej

Wiadomości podane przez Qilu TV mówią o martwym zwierzęciu w słoiku sosu

 - Moja mama gotowała i zaczęła narzekać, że nie może wybrać końcówki sosu ze słoika. Podszedłem do niej i zauważyłem coś przypominającego ptasie zwłoki - mówił na łamach telewizji pan Guo.

Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadekCzytaj dalej

Mężczyzna postanowił wyciągnąć ze słoika dziwne znalezisko. Okazało się, że nie był nim martwy ptak, a nietoperz. - Straciłem apetyt na kilka dni - wyznał. Pan Guo twierdzi, że zwierzę musiało znaleźć się w słoiku podczas pakowania. W rozmowie z chińskim medium zapewniał, że członkowie jego rodziny, każdorazowo zakręcali słoik.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
 

Rodzina pana Guo zajadała się zapakowanym w duży słoik sosem przez 3 miesiące, dopóki mężczyzna nie dokonał odrażającego odkrycia. Producent, marka Haitian, odniósł się do doniesień. Zapewnił, że nietoperz nie mógł dostać się do słoika w czasie pakowania. Firma jest gotowa przekazać rodzinie dwa słoiki w ramach rekompensaty, ale nie finansowe zadośćuczynienie nie wchodzi w grę, dopóki poszkodowani nie udowodnią, że zwierzę dostało się do sosu przed opuszczeniem linii produkcyjnej.

wtv.pl - portal informacyjny"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska została potrącona samochodem. Sprawca wypadku po prostu odjechałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: Press.pl / RMF FM