Wiadomości. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Września 2020

Od jutra zakaz zbliżania, grozi niebezpieczeństwem. Polacy właśnie otrzymali wiadomość rządowego centrum bezpieczeństwa

Wiadomości przekazywane przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, powinny dotrzeć do wszystkich Polek i Polaków, zamieszkujących, bądź przebywających nad Bałtykiem. Zbliżanie się do plaży na wysokości od Gdańska Brzeźno do Mikoszewa, może być bardzo niebezpieczne.

Alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa został właśnie zamieszczony w mediach społecznościowych instytucji. Już jutro i pojutrze (14 i 15 września), w godzinach od 8 do 15, nakazane jest nie zbliżanie się do plaży między Gdańskiem Brzeźno a Mikoszewem.

W W "Wiadomościach" TVP znowu szykany. Nie ma końca w szczuciu na mniejszości, brak słówCzytaj dalej

Wiadomości RCB: Zakaz zbliżania się do plaży

- Uwaga Alert RCB dla osób przebywających w Gdańsku i w powiecie nowodworskim (woj. pomorskie). Jutro (14.09) i we wtorek (15.09) neutralizacja min morskich. Od 8.00 do 15.00 na odcinku Gdańsk Brzeźno – Mikoszewo będzie obowiązywał zakaz zbliżania się do plaży - czytamy w komunikacie.

Maryla Rodowicz mocno zasmucona: Maryla Rodowicz mocno zasmucona: "Mam niską emeryturę". Co mają powiedzieć Polki i Polacy?Czytaj dalej

Magdalena Kierzkowska, rzeczniczka Urzędu Morskiego w Gdyni przekazała mediom, że w dniach 14 i 15 września, w rejonie kanału Wisły Śmiałej w Gdańsku planowane jest holowanie oraz neutralizacja min, pochodzących z okresu II Wojny Światowej.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wielu Polaków czekało. Już dziś wielka radość przy kasie Biedronki, wystarczą 2 zł

Niemieckie niekontaktowe miny morskie zostały odkryte przez pracowników Urzędu Morskiego w Gdyni, podczas kontrolnych pomiarów hydrologicznych. Operację ich przemieszczenia oraz neutralizacji przeprowadzi Grupa Nurków Minerów 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

W przypadku pogorszenia się warunków pogodowych w następnych dniach, zaplanowano również termin zapasowy w dniach 21-25 września.

Największy bank w Polsce nie ma złudzeń. Ucierpią wszyscy klienci?Największy bank w Polsce nie ma złudzeń. Ucierpią wszyscy klienci?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zwrot akcji w sprawie głośnej reformy. Wiceszef resortu szybko zmienił zdanie
  2. Będzie nowe obostrzenie dla wszystkich Polaków. Decyzja ma zapaść na dniach
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę