Wiadomości - tragiczne doniesienia z Czyżewa. Pixabay.com/_Alicja_Źródło: Pixabay.com/_Alicja_
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Maja 2020

Niewyobrażalnie tragiczne, ciało dziecka finalnie odnaleziono na dnie studni. Kilka dni wcześniej zmarła młoda kobieta

Wiadomości, jakie obiegły polskie media są dramatyczne. Tragedia, jaka wydarzyła się na jednej z mazowieckich wsi, przypomina sceny z horroru. To, co znaleźli ratownicy wywołało niemałe poruszenie wśród lokalnej społeczności.

Polskie media obiegły relacje o makabrycznych wydarzeniach, jakie miały miejsce we wsi Czyżewo. Jest to mazowiecka aglomeracja znajdująca się nieopodal Sanników. Spokojne wiejskie życie tamtejszych mieszkańców od jakiegoś czasu zakłócał dziwny zapach wydobywający się z pobliskiej studni. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili zawiadomić o sprawie służby bezpieczeństwa celem sprawdzenia źródła smrodu. Odkrycie funkcjonariuszy skierowało oczy opinii publicznej na tę niewielką miejscowość.

Zadziwiające sceny podczas debaty prezydenckiej w TVP. Sieć obiegają bardzo niepokojące nagraniaZadziwiające sceny podczas debaty prezydenckiej w TVP. Sieć obiegają bardzo niepokojące nagraniaCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje 25-letnia kobieta oraz jej nowonarodzone dziecko

Jak podaje portal "Gostynin 24" prokurator Damian Zimniak poinformował, że 25 kwietnia wezwano służby ratunkowe. Na miejscu zdarzenia medycy znaleźli martwą, 25-letnią kobietę ze śladami krwi w okolicach dróg rodnych. Z informacji, jakie przekazał opinii publicznej "Gostynin 24" wiemy, że przyczyną zgonu okazało się wykrwawienie. Kilka dni później przedmiotem kolejnego zawiadomienia pogotowia był odór unoszący się w okolicach studni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
2. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

"Gostynin 24" donosi, że podczas następnej interwencji w zbiorniku wodnym odnaleziono ciało dziecka w stanie rozkładu. Po przeprowadzeniu śledztwa celem ustalenia przebiegu wydarzeń na jaw wyszło, że zmarła kobieta przyjeżdżała na wieś do pracy sezonowej. Mieszkając pod jednym dachem ze swoją mamą, była zmuszona do ukrywania swojej ciąży. Dzisiaj ma dojść do przeprowadzenia sekcji zwłok noworodka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy oszacowali kiedy ludzkość uodporni się na wirusa. Musi zostać spełnione kilka warunków
  2. Śmiertelny wypadek z udziałem karetki. Kobieta zmarła na miejscu, cztery osoby ranne
  3. Skandaliczne zachowanie policjanta. Robi zdjęcia dokumentów tożsamości i publikuje w internecie
  4. Czy w kinach i teatrach obowiązywać będzie zachowanie bezpiecznej odległości? Nagłe oświadczenie wicepremiera
  5. Niewyobrażalnie tragicznie, doszło do okropnego wypadku. Nie żyje 11-latka i mężczyzna
  6. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce

Źródło: Gostynin 24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News