wiadomości. PixabayŹródło: Pixabay
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 4 Sierpnia 2020

Nie żyje lokalny, zasłużony polityk. Zmarł przedwcześnie w tragicznych okolicznościach, szczegóły zasmucają

Wiadomości o tragicznej śmierci sołtysta Kamionki wstrząsnęły mieszkańcami wsi. Mężczyzna zmarł po zaatakowaniu przez rój os. Zaangażowany społecznie działacz zginął, pomagając mieszkańcom swojej miejscowości.

Informację o śmierci sołtysa potwierdził urząd gminy Piaseczno, na którego stronie ukazał się nekrolog zmarłego - "Z wielkim żalem żegnamy Ś.P. Zdzisława Gierulę, zmarłego tragicznie Sołtysa wsi Kamionka, który pełnił swą funkcję od 2012 r." - napisano na stronie internetowej - "Wyrazy współczucia rodzinie i bliskim składają Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno i Rada Miejska w Piasecznie" - czytamy w nekrologu.

Beata Tyszkiewicz ujawniła wysokość emerytury po 60 latach pracy. Pozostaje tylko załamać ręceBeata Tyszkiewicz ujawniła wysokość emerytury po 60 latach pracy. Pozostaje tylko załamać ręceCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci sołtysa

Sprawę śmierci sołtysa opisał lokalny portal internetowy piasecznonews.pl. Jak czytamy na stronie serwisu do tragicznego zdarzenia z udziałem sołtysa Kamionki doszło w piątek ok. godz. 15 w rejonie ulicy Redutowej. Mężczyzna został poproszony przez właścicieli jednej z posesji o zdjęcie z drzewa gniazda os. Próba ściągnięcia gniazda rozdrażniła owady, które poczuły się zagrożone i zaatakowały 53-latka, wielokrotnie go żądląc. Wywołało to najprawdopobniej wstrząs anafilaktyczny.

500 plus przejdzie całkowitą zmianę? Wreszcie poznaliśmy prawdę, rodzice powinni się dowiedzieć500 plus przejdzie całkowitą zmianę? Wreszcie poznaliśmy prawdę, rodzice powinni się dowiedziećCzytaj dalej

Mężczyzna został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali. Niestety nie udało się go uratować - Niestety został użądlony, najprawdopodobniej wielokrotnie. Stracił przytomność. Na miejsce zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Działania były prowadzone bardzo długo" - relacjonował w rozmowie z portalem piasecznonews.pl oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie nadkom. Jarosław Sawicki.

Samorządowca żegnają politycy samorządowi z Piaseczna - "Zdziśku, byłeś sołtysem, z którym współpracowałem od samego początku. Od 9 lat. Dzięki Tobie uczyłem się Kamionki. Za szybko nas opuściłeś" - napisał w mediach społecznościowych Michał Rosa. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Niską emeryturę zwiększysz o kilkaset złotych. Sposób jest banalnie prosty, a wielu nie korzysta

Wstrząśnięta jest cała społeczność Kamionki oraz Piaseczna. Zmarły wójt znany był ze swojego bardzo dużego zaangażowania w życie Kamionki oraz okolicznych miejscowości. Jego pogrzeb z pewnością zgromadzi setki żałobników, którzy będą chcieli oddać hołd sołtysowi. Jedyne co może przeszkodzić w pogrzebie to coraz częściej pojawiające się informacje o możliwości powrotu do obostrzeń w gromadzeniu się ludności w związku z koronawirusem. Rząd ma wkrótce podjąć decyzję na ten temat.

Źródło: wp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  5. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  6. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  7. Samolot rozbił się przed supermarketem. Na miejscu są służby. Wiadomości ze świata

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!