who. East NewsŹródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 15 Marca 2020

Zatrważające słowa członka WHO: „W tej pandemii zachorują wszyscy, a wiele osób umrze"

WHO. Walter Ricciardi nie prognozuje pozytywnie na przyszłość. Zapowiedział, co czeka nas wszystkich w okresie pandemii. Okres, w jakim znajdujemy się obecnie zmieni całkowicie świat.

Wirus z Wuhan rozprzestrzenia się już na cały świat. Choć w Chinach sytuacja zdaje się być już bardziej opanowana, to w Europie z dnia na dzień jest coraz gorzej.

Nie żyje 30-letnia Andżelika, osierociła 7 dzieci. Niewyobrażalnie tragiczne informacje z centralnej PolskiNie żyje 30-letnia Andżelika, osierociła 7 dzieci. Niewyobrażalnie tragiczne informacje z centralnej PolskiCzytaj dalej

WHO. Członek organizacji o pandemii

Największe ognisko pandemii jest we Włoszech, gdzie zakażonych jest obecnie ponad 20 tys. osób. W Polsce wygląda to dużo lepiej, ponieważ Polki i Polacy są bardzo zdyscyplinowani, a od kilku dni większość miast świeci pustkami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Córka pierwszej ofiary wirusa zabrała głos. Oskarża prezydenta Poznania, “kłamał”
2. Baza karetek w Warszawie w kwarantannie. Pogotowie pojechało do pacjenta, nie dostali informacji o koronawirusie

Ostatni komunikat Ministerstwa Zdrowia brzmi: "Wszyscy pacjenci są w stanie dobrym. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 123/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)".

- Postawa Polaków jest budująca, jesteśmy zdyscyplinowani. Bardzo dziękuję sportowcom, klubom piłkarskim, aktorom, którzy poparli akcję #ZostańWDomu - podaje Ministerstwo Zdrowia.

Członek Rady Wykonawczej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i doradca włoskiego ministra zdrowia profesor Walter Ricciardi na Twitterze wyraził swoją opinię o naszych losach w przyszłości.

WHO


"Ekonomistom na całym świecie, którzy martwią się o to, co będzie „po”, powiedziałbym, że musimy zająć się sprawami natychmiastowymi, ponieważ w tej pandemii wszyscy zachorują, w tym młodzi ludzie i pracownicy służby zdrowia, a wielu umrze. To wydarzenie zmieni świat. Potrzebne są nowe pomysły i rozwiązania" - pisał Walter Ricciardi (tłumaczenie WTV).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  2. Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskich
  3. Wybory prezydenckie zostaną przesunięte przez wirusa? Jest oficjalna odpowiedź na plotki, Duda zabrał głos
  4. Czy Polacy ufają ministrowi zdrowia? Są wyniki sondażu, pierwsze miejsce okupuje ktoś inny
  5. Pacjent z podejrzeniem zakażenia uciekł ze szpitala. Policja znalazła go dopiero w Austrii
  6. Porażający raport WHO. W Europie jest prawie tak źle, jak w Chinach

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News