Wesele w Godziszowie Pierwszym przerwał pożar jednego z okolicznych budynków.. (zdj. ilustr.) Jakub Kaminski/East NewsŹródło: (zdj. ilustr.) Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 2 Września 2020

Na weselu nagle wybuchł pożar. Pan młody natychmiast wkroczył do akcji, niespodziewane sceny

Wesele w Godziszowie Pierwszym (województwo lubelskie) przerwał pożar jednego z okolicznych budynków. Jako pierwsi ogień zauważyli bawiący się weselnicy. Wkrótce na pomoc ruszyć miał pan młody, jeden z członków miejscowej ochotniczej straży pożarnej, wspomagany przez kolegów z jednostki.

Wesele w leżącym na Lubelszczyźnie Godziszowie Pierwszym musiało zostać przerwane ze względu na pożar, jaki wybuchł w jednym z sąsiadujących z domem weselnym budynków. Szczegóły zdarzenia przytacza serwis internetowy Radia Zet. Zauważywszy dochodzące z okolicy płomienie, na miejsce natychmiast udał się m.in pan młody, ochotniczy strażak OSP Liśnik Duży.

Bulwersujące doniesienia z wnętrza PiS. Politycy buntują się przeciwko Bulwersujące doniesienia z wnętrza PiS. Politycy buntują się przeciwko "niskim zarobkom"Czytaj dalej

Wesele przerwane przez pożar

Przerwawszy zabawę, do akcji wkroczył wspomniany mężczyzna, wspomagany przez kolegów z jednostki, którzy również bawili się na weselu. Ruszając na pomoc, strażacy ochotniczy wezwali na miejsce posiłki. Z informacji przekazanych przez serwis lublin112.pl wynika, że na początku sprawdzono, czy w płonącym budynku nie znajdują się potrzebujące pomocy osoby. Następnie przystąpiono do gaszenia, używając węża ogrodowego.

wtv.pl - portal informacyjny"Kapelan narodowców" musi przejść na emeryturę. Stracił parafię, nie pomógł mu nawet papieżCzytaj dalej

Gdyby nie interwencja pana młodego oraz obecnych na weselu gości, całość mogłaby zakończyć się znacznie gorzej. Mężczyźni ograniczyli bowiem rozprzestrzenianie się ognia, a po chwili na miejscu pojawili się zawodowi strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpiło kilka zastępów straży pożarnej. Wkrótce udało im się powstrzymać pożar. "Dzięki ich walce i zapałowi udało się ograniczyć straty po pożarowe do minimum. W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów z JRG i OSP, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja", czytamy w opublikowanym na Facebooku wpisie portalu krasnik112.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Politycy znowu narzekają na niskie zarobki. Nie da się przeżyć za ponad 7 tysięcy złotych miesięcznie?
2. Popularna aktorka znana z "Tańca z gwiazdami" przekazała fatalne wieści. Jest zbulwersowana
3. Nie wpuścili jej do sieciówki za brak maseczki. Klientka zdecydowała się na desperacki krok (VIDEO)

Uczestnikom wesela, którzy nie bacząc na zagrożenie, rozpoczęli gaszenie pożaru, podziękowania złożył prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Liśnik Duży, wskazuje radiozet.pl. "Gratuluję naszym strażakom profesjonalizmu, jakim wykazali się podczas niedzielnej akcji ratowniczej w Godziszowie. Zawsze na służbie — dziękuję wam za działania w jakże niecodziennych okolicznościach. Jesteśmy z was dumni. Tak trzymać", napisał w mediach społecznościowych.

Nie obyło się i bez miłego gestu wobec małżonki bohatera. "P.S. Jeszcze raz najlepsze życzenia dla młodej pary Pawła i Patrycji - Pani Młodej, która bardzo szybko doświadczyła, jak to jest być żoną strażaka", przekazano we wpisie OSP KSRG Liśnik Duży.

Wpis OSP KSRG Liśnik Duży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apel
  2. Ministerstwo nakazało usunąć artykuł o pedofilii w Kościele
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Ryanair, WizzAir i LOT podjęły ostateczne decyzje. Niestety

Źródło: radiozet.pl / Facebook