Weronika Marczuk. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 12 Sierpnia 2020

Weronika Marczuk straciła dzieci. Ujawniła niezwykle bolesne doświadczenie

Weronika Marczuk zaapelowała do wszystkich matek, które doświadczyły straty dziecka o nieukrywanie swojej tragedii. Gwiazda podzieliła się swoimi doświadczeniami z tego niezwykle trudnego przeżycia.

Jurorka programu „You Can Dance” ostatnio szczęśliwie urodziła swoje pierwsze dziecko. Jej córeczka ma obecnie prawie osiem miesięcy i rośnie zdrowa, co niezwykle cieszy Weronikę Marczuk. Gwiazda w wywiadzie dla „Plejady” wróciła jednak do swoich doświadczeń z przeszłości i opowiedziała m.in. o swojej poprzedniej ciąży, której nie udało się donosić.

Wiemy dlaczego Krystyna Czubówna odeszła z TVP. Okazuje się, że chodzi o pieniądze i problemy finansoweWiemy dlaczego Krystyna Czubówna odeszła z TVP. Okazuje się, że chodzi o pieniądze i problemy finansoweCzytaj dalej

Weronika Marczuk apeluje do kobiet

Pomimo, iż życie kobiety kręci się teraz głównie wokół malutkiej Anny, gwiazda wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Niedawno ukazała się jej książka „Walka o Macierzyństwo”, w której gwiazda opisuje uczucia, jakie jej towarzyszyły, gdy okazało się, że straciła swoje dzieci. Kobieta w rozmowie z „Plejadą” zaapelowała do kobiet, że nie można ukrywać takich tragedii. „Takie rzeczy trzeba przeżyć z godnością. One są trudne, ale nie można się chować. Wykluczenie i ukrywanie czegoś jest najgorszą traumą. Nie ma co się tego wstydzić. Żyjemy już w tych czasach, że jesteśmy w stanie obronić prawo, żeby mieć żałobę” – powiedziała Marczuk.

Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedziDziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedziCzytaj dalej

Weronika Marczuk opowiada o utracie ciąży

 
Weronika Marczuk doskonale zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest poradzić sobie z utratą ciąży. Podczas rozmowy opowiedziała, że gdy jej się to przytrafiło, bardzo pomogło jej wsparcie profesjonalisty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje
2. Zmiany w obostrzeniach. Już jutro resort wyda decyzję, chodzi o nowe czerwone strefy

„Nie ma takich „kozaczek”, czy „kozaków”, którzy by tego nie przeżywaią. Ja faktycznie korzystałam z pomocy. Wiedziała, że inaczej nie będę w stanie tego przejść, dlatego w Kijowie miałam taką trenerkę-coach, z którą przeszła te ciężkie chwile.” – mówi Marczuk w "Plejadzie". Gwiazda poradziła również kobietom, by te, jeszcze przed zajściem w ciąże, zawsze miały obok siebie osoby, na które mogą liczyć.
 
Źródło: [plejada.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie wydano nowe rekomendacje dla wszystkich Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni
  2. Fake news: popularne zdjęcie nie pochodzi z manifestacji w Polsce, tylko na Białorusi
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Stało się. Rząd znosi ważny zakaz. Tysiące Polaków nie mogło się doczekać

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!