Warszawa: Krystian O., sprawca śmiertelnego wypadku
Źródło:Facebook
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 29 Października 2019

Sprawca śmiertelnego wypadku w Warszawie chciał popełnić samobójstwo. "Mam pętlę na szyi"

Warszawa od kilku dni żyje śmiertelnym wypadkiem, do którego 20 października, w dzielnicy Bielany doprowadził Krystian O.. Kierujący pomarańczowym BMW najprawdopodobniej poruszał się z prędkością 130 km, kiedy doszło do potrącenia. Teraz sprawca wypadku przerywa milczenie i przyznaje, że ma myśli samobójcze.

Przypominamy, że w wypadku, do którego doszło na Bielanach zginął 33-letni mężczyzna. Przechodził na pasach z żoną i dzieckiem w wózku, których zdążył odepchnąć nim wjechało w niego BMW. Zmarł mimo podjętej na miejscu reanimacji.

Sprawcą wypadku jest Krystian O.. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów i zdążył już udzielić wywiadu dla redakcji "Interwencji". Wyznał, że planował popełnić samobójstwo.

Warszawa: 31-letni Krystian O. przyznaje, że miał myśli samobójcze

- Jak pan chce cokolwiek wpisać, to pan wpisze, że wczoraj była sprawa popełnienia samobójstwa i to może pan wpisać. Ja chciałem sobie wczoraj przez tą całą sytuację odebrać życie, a wy robicie z tego, k… taką podpuchę i takie bzdury wypisujecie - powiedział dziennikarzowi.

Papież Franciszek doprowadzi do przełomu? Jego decyzja zatrzęsie Kościołem w posadachPapież Franciszek doprowadzi do przełomu? Jego decyzja zatrzęsie Kościołem w posadachCzytaj dalej

Krystian O. dodał również, że od kilku dni nie jest w stanie jeść ani spać.

- Trzeci dzień nie jem i wizje mam cały czas przed oczami i wszystko widzę. Jestem już na izbie przyjęć w szpitalu i zaraz mnie po prostu będą zabierali. Jeżeli uznają, że jest ze mną tak źle, jak ja czuję, że jest ze mną źle, no to może się to skończyć jeszcze gorzej, niż ja sobie wyobrażam. A wiem, że ja już mam pętlę na szyi, ja już to wiem - dodał sprawca wypadku.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News