Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Grudnia 2019

Nagranie kradzieży obiegło internet. Sprawca zadośćuczyni, jeśli jego mama wyrazi zgodę

Warszawa. 18-latek, który w sierpniu napadł z nożem na taksówkarza stanął przed sądem za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W efekcie nastolatek musi m.in. zadośćuczynić taksówkarzowi, płacąc 20 tys. zł. Dodaje, że "musi zapytać mamę, czy da mu pieniądze".

Nagranie z napadu latem pojawiło się w internecie. Widzimy na nim, jak nastolatek i jego 16-letnia dziewczyna wsiadają do taksówki. Zamawiają kurs z centrum Warszawy do PKP w Pruszkowie. Następnie chłopak atakuje kierowcę. 18-latek przystawia mu nóż do krtani i zabiera 400zł.

Choć rozczulał w Choć rozczulał w "Misiu z okienka" i "Kabarecie starszych panów", zmagał się z koszmarną chorobą. Przykra historia Bronisława PawlikaCzytaj dalej

Para została złapana jeszcze tego samego dnia.

Warszawa. Napastnik poprosi mamę o pomoc

Dziewczyna 18-latka trafiła do domu poprawczego, a chłopakowi postawiono zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co mógł trafić za kratki nawet na 15 lat. Wobec tego jego obrończyni złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Jak podaje "Wyborcza", "zaproponowany wymiar kary (cztery lata więzienia, obowiązek naprawienia szkody i 20 tys. zł zadośćuczynienia na rzecz taksówkarza) zaakceptowali prokurator i pełnomocniczka pokrzywdzonego". Sprawca rozboju zaznaczył jednak, że jesli chodzi pieniadze, "będzie musiał zapytać mamę".

Sąd najpewniej zajmie się sprawą w drugiej połowie stycznia, czytamy w "Wyborczej".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków

2. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów. "Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie przejął"

3. Dostałeś wiadomość takiej treści od znajomego? Pod żadnym pozorem nie odpisuj

4. Ukryty skutek 500 plus? Przyglądamy się danym

5. Prawda o życiu w willi "Playboya". Modelka wylądowała na ulicy, jej skóra zaczęła gnić

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News