Warszawa stała się miejscem kolejnej awantury. Facebook/ Stop BzduromŹródło: Facebook/ Stop Bzdurom
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Czerwca 2020

Zrywała homofobiczne hasła z furgonetki, rzucili się na nią z pięściami. Do sieci trafiło zdjęcie

Warszawa. W samym sercu stolicy doszło do niemałej awantury. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawniono zdjęcia zdewastowanej, homofobicznej furgonetki. Spontaniczny protest szybko przerodził się w bójkę. Zniszczeniem mienia oraz atakiem na kobietę zajmują się funkcjonariusze policji.

Na ulicach Warszawy doszło do kolejnego obywatelskiego zatrzymania. Na Placu Zbawiciela sparaliżowano ruch drogowy. Wszystko za sprawą homofobicznej furgonetki fundacji Pro Prawo do Życia. Oburzeni obywatele nie wytrzymali i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Pokojowe ujęcie szybko jednak przerodziło się w awanturę, a następnie w bójkę. Pojazd obwieszony gorszącymi plakatami został zdewastowany przez nieznanych sprawców. 

Kościół wprowadza zupełnie nowe zasady. Przy ołtarzu będzie obowiązywało coś, co nie miało miejsca od początku epidemiiKościół wprowadza zupełnie nowe zasady. Przy ołtarzu będzie obowiązywało coś, co nie miało miejsca od początku epidemiiCzytaj dalej

Warszawa. Zdewastowano kolejną homofobiczną furgonetkę

Na Facebooku grupa "Stop Bzdurom" umieściła relację z dzisiejszych wydarzeń. Okazuje się, że około godziny 15:00 pojazd fundacji Pro skręcił w warszawską ulicę Wilczą. To właśnie wtedy doszło do aktu wandalizmu. "Furgonetka Fundacji Pro została zatrzymana w trasie, a następnie zniszczona przez grupę osób. Po zatrzymaniu przez jedną osobę szybko dołączyły kolejne, które wyłamały lusterka, wyrwały przykręcone blachy rejestracyjne, pomalowały szyby i zerwały baner "anty-LGBT", a na koniec poprzebijały opony. Na gołym samochodzie osoby napisały «Stop Bzdurom»" - czytamy we wpisie nieformalnej organizacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znowu w akcji "kobiety chłopieją, a mężczyzna miękki i ciepły". Poniża kobiety do granic możliwości, bo uważa, że może
2. Pilny apel policji do Polaków. Nie żyje już 140 osób

"Aktywiści Fundacji Pro zostali zaatakowani słownie i fizycznie po tym jak rozpoczęli bójkę z jedną z uczestniczek zatrzymania. W tym samym czasie jeden z przechodniów zaatakował osoby, zrywając im maseczki higieniczne i rzucił się na nich z pięściami. Gdy spotkał się z reakcją, uciekł bardzo szybko przerażony i zgubił połamane okulary. Dziewczyna otrzymała pomoc medyczną i jest w domu" - czytamy w facebookowym wpisie grupy "Stop Bzdurom".

Sprawą zajmują się już zaalarmowane organy ścigania.

Warszawa

Warszawa

Warszawa bójka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka szykuje na niedzielę absolutny hit. Towary za pół ceny i vouchery za zakupy
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [Facebook/StopBzdurom]