Warszawa stała się miejscem wypadku. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Lipca 2020

Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Kierowców czekają bardzo poważne utrudnienia

Warszawa w ostatnich dniach zmaga się z kryzysem komunikacyjnym. Tym razem doszło do kolejnego już wypadku z udziałem miejskiego autobusu. Na miejscu znajdują się już służby. Do zdarzenia doszło pod sedzibą Zarządu Transportu Miejskiego.

Do niepokojących wydarzeń doszło 11 lipca, w ostatnią sobotę. W samym centrum Warszawy pod siedzią ZTM miał miejsce kolejny wypadek z udziałem kierowcy autobusu miejskiego. Z ustaleń TVN24 wynika, że obie osoby, które wzięły udział w zdarzeniu drogowym były trzeźwe.

Eleni wyszła na scenę przy Tadeuszu Rydzyku. Dzieje się teraz na Jasnej GórzeEleni wyszła na scenę przy Tadeuszu Rydzyku. Dzieje się teraz na Jasnej GórzeCzytaj dalej

Warszawa. Kolejny wypadek autobusu miejskiego. Jedna osoba jest ranna

Przedstawiciel Komendy Stołecznej Policji, Tomasz Oleszczuk w rozmowie z TVN24 przedstawił okoliczności kolejnej, niepokojącej sytuacji. - Do wypadku doszło chwilę przed godziną 17 na skrzyżowaniu Żelaznej z Grzybowską. Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z osobową mazdą - tłumaczył funkcjonariusz w rozmowie z komerycyjnym medium. Decydując się na podróż pojazdem osobowym należy ominąć okolicę wypadku. Przez najbliższe godziny będą panować tam poważne utudnienia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. WHO z pilnym apelem. Zmieniła zalecenia dotyczące ochrony przed koronawirusem

Warszawa stała się miejscem kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem kierwocy autobusu miejskiego. Z ustaleń TVN wiemy, że na miejscu znajduje się już straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Aktualizacja

Rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka, poinformowała, że sprawcą wypadku był kierowa samochodu osobowego. Został ukarany mandatem karnym.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Wypadek podczas skoku ze spadochronem. Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR
   2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?
   3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
   4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
   5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
   6. Co najmniej 40 osób nie żyje, tysiące ludzi bez domu. Żywioł nie miał litości za granicą

Źródło: [TVN 24]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News