Warszawa. Brutalny atak na kobietę w centrum stolicy.. PolicjaŹródło: Policja
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Lipca 2020

Zatrważające sceny w samym centrum Warszawy. Na miejsce ruszyły służby, mężczyzna rzucił się z pięściami na kobietę, demolował wszystko wokół

Warszawa stała się miejscem wyjątkowo przykrego zdarzenia. Wyraźnie pobudzony mężczyzna bez żadnego powodu zaatakował spacerującą po stołecznym Nowym Świecie wraz z rodziną kobietę. W efekcie turystka doznała złamania oczodołu. Sprawca został już zatrzymany przez warszawską policję.

Szczegóły oburzającej sprawy, do której doszło w minioną niedzielę w samym centrum stolicy, za warszawską policją przytacza Polsatnews.pl. – Pierwsze informacje, które dotarły do policjantów, mówiły o agresywnym mężczyźnie zaczepiającym przypadkowych przechodniów, demolującym ogródki piwne i grożącym obsłudze pobliskich lokali gastronomicznych – przekazał przedstawiciel policji nadkomisarz Robert Szumiata, cytowany przez serwis.

Danuta Holecka przeszła na antenie samą siebie. Kuriozalne pytanie do Andrzeja Dudy przejdzie do historii TVPDanuta Holecka przeszła na antenie samą siebie. Kuriozalne pytanie do Andrzeja Dudy przejdzie do historii TVPCzytaj dalej

Warszawa. Sprawca zatrzymany przez policję

Mężczyzna, którego wizerunek uchwyciły kamery, był wyraźnie pobudzony: ściągał koszulkę, a także kładł się na jezdni, stwarzając zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla przejeżdżających Nowym Światem kierowców. W pewnym momencie, bez absolutnie żadnego powodu, podbiegł on do spacerującej kobiety, uderzając ją pięścią w twarz i łamiąc jej oczodół. Następnie zaczął uciekać z miejsca zdarzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zjawili się na miejscu zaledwie po kilku minutach. Podążając w stronę, w którą uciekł napastnik, z łatwością udało im się zidentyfikować i zatrzymać agresywnego mężczyznę. Znaleziono przy nim m.in. marihuanę oraz ecstasy. Mężczyzna przyznał kolejno, że przed zajściem zażywał drugą z wymienionych substancji.

Agresor usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, a także naruszenia czynności narządu ciała w związku z czynem chuligańskim. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Oburzające nagranie odnaleźć można pod tym LINKIEM.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 17 tysięcy osób straciło ostatnio prawo jazdy. Wszyscy popełnili taki sam błąd
  2. Wąż grasuje po wsiach na Mazowszu. Straż pożarna pilnie prosi o pomoc
  3. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
  4. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  5. Znamy majątek Stanisława Piotrowicza. Jego oświadczenie może zaskakiwać
  6. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem

Źródło: Polsatnews.pl / Policja

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News