Warszawa: w sobotę w godzinach porannych doszło do potężnej eksplozji w jednym z budynków mieszkalnych.. (zd. il.) TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zd. il.) TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Czerwca 2020

Warszawa. Niewyobrażalnie tragiczne, wybuch w jednym z mieszkań. Pilnie zawieziono 3 osoby do szpitala

Warszawa: w sobotę w godzinach porannych doszło do potężnej eksplozji w jednym z budynków mieszkalnych. Miało to miejsce dokładnie przed godz. 8 w mieszkaniu bloku przy ulicy Kłobuckiej 18. W domu przebywała matka z dwójką dzieci. W wyniku tragicznego zdarzenia domownicy zostali przewiezieni do szpitala. Mieszkanie doszczętnie spłonęło, a wybuch był na tyle silny, że jedno z okien zostało wyrwane.

- Około godziny 8:00 przyjęliśmy zgłoszenie o wybuchu w mieszkaniu na drugim pietrze przy ul. Kłobuckiej 18. Na miejsce wysłano siedem zastępów straży pożarnej. Przyjechała też policja, karetki oraz pogotowie energetyczne i gazowe - przekazał PAP Bartosz Maciąg z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, cytowany przez Fakt.

Zakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieZakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieCzytaj dalej

Warszawa: wybuch w mieszkaniu. Trzy osoby w szpitalu

W sobotę rano w jednym z mieszkań w Warszawie z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Jedna z hipotez, zakładana przez policję, mówi o wybuchu hulajnogi elektrycznej, która w chwili eksplozji była podłączona do ładowarki. Ta informacja, jak dotąd, nie jest jednak potwierdzona.

W momencie, kiedy doszło do wybuchu, w mieszkaniu przebywała kobieta z dwójką dzieci. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala, jednak nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń, a ich stan był dobry. - Nikt nie ucierpiał. Kobieta i dzieci w stanie dobrym zostały przewiezione do szpitala. Po wejściu do mieszkania okazało się, że jest tam niewielki pożar, który szybko udało się ugasić - podał Maciąg.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Andrzej Duda właśnie obiecał kolejne 500 plus. Zapewnił, że rząd jest już gotowy, bon turystyczny ulegnie przekształceniu
2. Andrzej Duda zaskoczył wszystkich. Ważna wiadomość dla Polaków na wakacje, wielu się rozczaruje

Jak informuje Fakt, w lokalu znajdowały się także dwa zwierzęta: pies i kot, które na szczęście również nie ucierpiały. Wybuch wywołał jednak wiele zniszczeń w mieszkaniu, a jedno z okien całkowicie zostało wyrwane z zawiasów. Pozostali lokatorzy budynku przerażeni wybuchem podjęli się ewakuacji na własną rękę. - Nie było konieczności zarządzenia ewakuacji. Lokatorzy okolicznych mieszkań sami opuścili je przed dotarciem służb. Przyczyny wybuchu będą wyjaśniane - przekazał Bartosz Maciąg z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Po wezwaniu na miejsce przybył również inspektor nadzoru budowlanego oraz urzędnicy z Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędu miasta, a także przedstawiciele władz Ursynowa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia IMGW dla kilku województw. Nadciągają burze z gradem
  2. Andrzej Duda zapowiedział kolejne 500 plus. Kto, kiedy i na co dostanie nowy bon
  3. TVP pochwaliło się sukcesem, a po cichu dokonało zwolnienia. Po 30 latach pożegnano zasłużonego pracownika, zadziwiające kulisy sprawy
  4. Tylko jedno polskie miasto wprowadza specjalne obostrzenia. Zadziwiające informacje, co tam się wydarzyło?
  5. Antoni Macierewicz niespodziewanie zapowiada raport z działalności komisji smoleńskiej. Będzie się działo
  6. Mars był kiedyś podobny do Saturna. Planeta posiadała własne pierścienie

Źródło: PAP / Fakt / TVN Warszawa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News