Wakacje stały się okazją do niecodziennej interwencji policji.. (zdj. Il. ) ; Wikimedia CommonsŹródło: (zdj. Il. ) ; Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Czerwca 2020

Polak zaczął się obscenicznie zachowywać na oczach plażowiczów. Interweniowała policja

Wakacje w tym roku mają swój specyficzny charakter. Kryzys epidemiologiczny nie jest jednak jedynym czynnikiem, który zaskakuje wczasowiczów. To, co wydarzyło się we Włoszech, przekroczyło wszelkie granice. Karygodne zachowanie Polaka za granicą zakończyło się interwencją policji.

Obsceniczne zachowanie Polaka we Włoszech zostało przedstawione przez telewizję Polsat News. W ostatnim czasie na tamtejszej plaży Murcarolo w Nervi doszło do niepokojących zdarzeń. Postawa plażowicza głęboko oburzyła wczasowiczów. Okazało się, że jeden z naszych rodaków zaspokajał swoje potrzeby seksualne w miejscu publicznym. Natychmiastowa interwencja policji wykazała, że mężczyzna był wówczas pod wpływem alkoholu.

Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, "zagrożenie zdrowia i życia"Czytaj dalej

Wakacje: Policja zatrzymała Polaka na plaży we Włoszech

Podczas zadziwiających zdarzeń turysta przebywał w łodzi, która zacumowana była przy samym brzegu. Leżący mężczyzna był doskonale widoczny dla plażowiczów. Ze ściągniętymi spodniami wykonywał obsceniczne czynności o charakterze seksualnym. Sytuację tę zauważyła jedna z kobiet, która nadzorowała sytuację, jaka ma miejsce na jednej z najbardziej popularnych plaż. Wyjaśnijmy, że miejsce to jest pod stałą obserwacją inspektorów, którzy pilnują przestrzegania zasad reżimu sanitarnego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Magdalena Ogórek chciała pochwalić się świadectwem córki, ale internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. "Ja nie myślę jak złodziej"
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

Inspektorka, która jako pierwsza zauważyła Polaka, poprosiła o pomoc swoich współpracowników. Telewizja Polsat News przedstawiła przebieg niecodziennych zdarzeń. Sprawna interwencja kontrolerów umożliwiła pilne zatrzymanie mężczyzny. Polsat ujawnił, że w momencie ujęcia turysta znajdował się pod wpływem alkoholu. 47-latek został zabrany do okolicznego komisariatu, gdzie wyszło na jaw, że już kilka miesięcy temu był przyłapany na wykonywaniu podobnych czynności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  3. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  4. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  5. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [Polsat News]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News