"W kontrze". Prowadzący komplementowali artystyczną działalność posła PiS.. Twitter/@TOPTVPINFOŹródło: Twitter/@TOPTVPINFO
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Września 2020

"W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?

"W Kontrze" z wolna zyskuje coraz większą popularność wśród widzów TVP Info, za którą stoi nie tylko mocno specyficzny duet prowadzących, ale i poruszane w programie tematy. Tym razem Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz komplementowali artystyczną działalność posła PiS Marka Suskiego. Część wychwalanych prac była jednak ledwo widoczna.

O nowym programie emitowanym przez TVP Info pisaliśmy już niejednokrotnie. Produkcja telewizji publicznej raz po raz dostarcza nam niemałej rozrywki. Duet prowadzących, równie ciekawy, co kontrowersyjny, zdaje się przynosić stacji coraz to większą oglądalność, a eksperyment zaczyna wyglądać na udany. Była kandydatka na prezydenta z ramienia Lewicy Magdalena Ogórek oraz znany z występu w "Młodych wilkach czy "Big Brotherze" Jarosław Jakimowicz, gościli w studiu posła Prawa i Sprawiedliwości Marka Suskiego.

Uwaga, dziś od rana nagła zmiana, trzeba się przygotować. Dotyczy uczniów i rodzicówUwaga, dziś od rana nagła zmiana, trzeba się przygotować. Dotyczy uczniów i rodzicówCzytaj dalej

"W Kontrze". Poseł PiS o swojej miłości do sztuki

Polityk opowiadał o swojej działalności artystycznej. – Kocham sztukę. Od dziecka chciałem mieć w domu obrazy, a że komuna pozbawiła komunę majątku i w ogóle możliwości [...], wiec ja sobie marzyłem jako dziecko, że się nauczę malować i sobie namaluję obrazy, które sobie wyobrażałem – przekazał gość "W kontrze".

Strach się bać? Na mszach w strefie czerwonej seniorzy z maseczkami na brodzie, kuriozum luk w systemieStrach się bać? Na mszach w strefie czerwonej seniorzy z maseczkami na brodzie, kuriozum luk w systemieCzytaj dalej

Na pytanie Ogórek, ile w efekcie obrazów wyszło spod pędzla posła PiS, Suski odparł, że przez wiele lat starał się malować przynajmniej jeden tygodniowo. Na bardziej skomplikowane obrazy były szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów poświęcać miał kilka tygodni. Jak sam twierdzi, łącznie mógł w ten sposób namalować około tysiąca sztuk.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
 

– Malując obrazy, człowiek jest spokojny, a czasem w polityce są nerwy. To jest jednak dziedzina, w której człowiek się denerwuje – przekazał Marek Suski, odnosząc się do pytania Jakimowicza przytaczającego słowa żony polityka, która miała twierdzić, że z ogromną tkliwością wspomina czasy, gdy gość TVP Info nie zajmował się polityką. Następnie zaprezentował prowadzącym kilka swoich dzieł.

"W Kontrze" olejnego obrazu, którym chciał pochwalić się poseł Prawa i Sprawiedliwości, niestety nie sposób było dojrzeć wobec niekorzystnie padającego światła. Ogórek i Jakimowicza szczególnie zachwycił jednak szkic Suskiego, którego – co ciekawe – nie było niemalże widać na wizji wobec niesprawnie prowadzonej kamery. Pozostaje nam domyślać się, czy nowe gwiazdy TVP Info miały więcej szczęścia niż widzowie i miały okazję zobaczyć go przed programem. Fragment odnaleźć można pod tym LINKIEM.

w kontrzew kontrze

Usłyszał w Usłyszał w "Top Model", że nie ma żadnych szans. Spektakularnie schudł i przyszedł ponownie, niezwykła historiaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: "W kontrze" / Twitter