Violetta Villas. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Listopada 2019

Pięknie wspomnieli Violettę Villas. Łzy na antenie Polsatu

Violetta Villas została upamiętniona w programie telewizji Polsat, "Twoja twarz brzmi znajomo". W ikonę polskiej estrady wcielił się Adam Strycharczuk. Uczestnik w niezwykły sposób motywował dobór piosenki.

Pudelek dotarł do fragmentu jutrzejszego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanego na kanale Polsat. Jak możemy dowiedzieć się z zajawki, największe emocje wzbudzi występ Adama Strycharczuka. Uczestnik wcieli się w postać Violetty Villas.

Violetta Villas umierała w cierpieniach. Wiemy, jak wyglądały jej ostatnie chwileVioletta Villas umierała w cierpieniach. Wiemy, jak wyglądały jej ostatnie chwileCzytaj dalej

Violetta Villas w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Strycharczuk wykonał utwór diwy "List do matki". Uczestnik nie bez powodu wybrał akurat tę piosenkę. Zamierzał zadedykować ją swojej zmarłej mamie.

 - Wybrał ten utwór, ponieważ wiele lat temu zmarła jego ukochana mama i w ten sposób chciał jej oddać hołd. Postanowił, że mimo trudności chce to zrobić, bo być może nigdy nie będzie miał już takiej możliwości. Adam jest bardzo wrażliwy, przypomnienie w ten sposób pamięci o mamie dużo dla niego znaczyło - zdradziła "Pudelkowi" osoba z produkcji show.

Dzięki portalowi wiemy, że występ uczestnika, wywołał niezwykłe emocje w Małgorzacie Walewskiej, która opuściła panel jurorski, by uściskać mężczyznę.

 - Pierwszy raz w historii tego programu spowodował ktoś, że się rozpłakałam nie dlatego, że przeznaczył nagrodę na coś wyjątkowego, tylko dlatego, że zaśpiewał tak, że po prostu się musiałam rozpłakać - powiedziała.

Polsat wyemituje odcinek już jutro

"Twoja twarz brzmi znajomo" jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Sympatię widzów zawdzięcza nie tylko widowiskowym występom ale i faktowi, że 100 tys. zł. wygranej, dany uczestnik przekazuje na cele charytatywne. Adam Strycharczuk, przed wcieleniem się w Violettę Villas, odgrywał już, m.in. role Muńka Staszczyka i Freddiego Mercurego.

Przypominamy, że w 12. sezonie programu, poza Strycharczukiem, udział biorą Emilia Komarnicka-Klynstra, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Lisowska, Robert Koszucki, Kasia Ptasińska, Ewelina Ruckgaber i Jeremi Sikorki.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Policja poszukuje bohatera. Mrożące krew w żyłach nagranie

2. Mąż Marii Czubaszek opowiedział o wyjątkowym znaku, jaki ujrzał po jej śmierci

3. Niewiele osób o tym wie. Maryla Rodowicz wsparła piękną akcję przeciwko nienawiści, nie bała się reakcji fanów

4. Adam Małysz nie bał się o tym mówić. Wsparł wyjątkową akcję, spadła na niego fala krytyki

5. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej

6. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka