Violetta Villas Tadeusz Rydzyk. (zdj. Il. ) ; PIOTR GAJEK/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; PIOTR GAJEK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Ujawniamy nieznane zdjęcie Rydzyka sprzed 20 lat. Trudno uwierzyć, że naprawdę się z nią spotkał

Violetta Villas w 1999 roku wzięła udział w wielkiej pielgrzymce na Jasną Górę. Znana i szanowana artystka występowała u boku samego Tadeusza Rydzyka. Po latach ujawniono dawną fotografię gwiazdy i toruńskiego redemptorysty. Widać, że darzyli się niemałą sympatią.

Violetta Villas jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich gwiazd estrady. Nie trzeba jej więc nikomu przedstawiać. Artystka i kompozytorka zdobyła uznanie również poza granicami naszego kraju. Występowała na scenach w Londynie, wielu miastach USA oraz w Warszawie i Krakowie. Wielu z nas zdaje sobie również sprawę, że mimo ogromnej sławy jej życie nie było usłane różami. Musiała zmagać się z licznymi trudnościami i problemami. Ostatnie lata jej życia budziły wiele smutku oraz współczucia.

Poznajecie tych znanych zakochanych? Wyjątkowe zdjęcie poruszyło wielu, dziś trudno ich rozpoznaćPoznajecie tych znanych zakochanych? Wyjątkowe zdjęcie poruszyło wielu, dziś trudno ich rozpoznaćCzytaj dalej

Violetta Villas występowała wspólnie z Tadeuszem Rydzykiem. Ujawniono zdjęcia sprzed lat

Przypomnijmy, że w 2011 roku Villas odeszła z tego świata. Autorka wielu przebojów początkowo miała umrzeć z powodu swojego podeszłego wieku. W wyniku szczegółowych badań oraz analiz ujawniono, że wokalistka umierała przez kilkanaście godzin. Na jej ciele odkryto liczne odleżyny i krwiaki. Wiele mediów informowało o nieludzkich warunkach, w jakich miała funkcjonować artystka. Gwiazda estrady nie utrzymywała dobrych kontaktów ze swoimi bliskimi. Brak rodzinnego ciepła odpłaciła sobie w zwierzętach, którym stworzyła schronienie na terenie własnej nieruchomości. 

W tłumie gości na ślubie Jacka Kurskiego niewielu zauważyło ważnego gościa. Nie tylko Danuta Holecka świętowała z b. prezesem TVPW tłumie gości na ślubie Jacka Kurskiego niewielu zauważyło ważnego gościa. Nie tylko Danuta Holecka świętowała z b. prezesem TVPCzytaj dalej

Cierpiąca Violetta Villas, choć zmarła w samotności, po śmierci wciąż znajduje się w sercach i pamięci wielu fanów. Jej skromny grób umieszczony na warszawskich Powązkach odwiedza wiele osób. Na ostatnich, ujawnionych fotografiach możemy zauważyć świeże kwiaty oraz znicze, które zostału postawione kilka dni przez kolejną rocznicą urodzin artystki. Mało kto wie, że kompozytorka ma na swoim koncie wspólną pielgrzymkę z Tadeuszem Rydzykiem.

Violetta Villas

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze informacje ws. rekonstrukcji rządu, znane nazwiska mogą się pakować. Jarosław Kaczyński nie pozostawił wątpliwości
2. Wystarczy małe niedopatrzenie, chwila nieuwagi. A mandat 300 zł wpłynie błyskawicznie

Violetta Villas była bardzo gorliwą katoliczką. Wielokrotnie podkreślała wielką rolę Boga w jej życiu. Wspierała nawet zbiórkę pieniędzy na rzecz ołtarza adoracji najświętszego sakramentu w Jerozolimie. Całe przedsięwzięcie było promowane przez Tadeusza Rydzyka. Podczas wspólnej pielgrzymki wykonano im fotografię. Widzimy na niej toruńskiego redemptorystę, który z uśmiechem spogląda na światowej sławy wokalistkę. Ujęcie z 1999 roku ponownie obiegło media społecznościowe.

Violetta Villas Tadeusz Rydzyk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek z udziałem autobusu w Warszawie. Jedna osoba ranna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą