Violetta Villas grób. (zdj. Il. ) ; MACIEJ KULCZYNSKI/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MACIEJ KULCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Sierpnia 2020

Jak dziś wygląda grób Violetty Villas? Niezwykle poruszający widok

Violetta Villas spoczywa na warszawskich Powązkach. Fotoreporterzy pokazali, jak wygląda grób sławnej wokalistki. Przedstawione zdjęcia poruszą niejednego fana artystki estradowej. Jak o miejsce spoczynku dba rodzina oraz sympatycy kompozytorki?

Violetty Villas nie trzeba nikomu przedstawiać. Wokalistka, kompozytorka, gwiazda estrady jest znana nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Sława była nagradzana przez najważniejsze osoby w naszym państwie. Za jej dokonania na rzecz naszej kultury, Donald Tusk we wrześniu 2011 roku przyznał jej dożywotnią emeryturę w wysokości 4 tysięcy złotych. Jej koncerty organizowane były w Warszawie, Krakowie, ale też w Londynie i USA. Warto podkreślić, że mimo wielkich sukcesów życie Villas nie było usłane różami.

Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. "Mają dość"Czytaj dalej

Violetta Villas: Jak wygląda grób sławnej wokalistki?

Wiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszłoWiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszłoCzytaj dalej

Przypomnijmy, że autorka wielu przebojowych utworów zmarła pod koniec 2011 roku. Warto podkreślić, że według wstępnych badań uznano, że jej śmierć wynikała z podeszłego wieku gwiazdy. Wszczęto jednak postępowanie, którego powodem były warunki, w jakich miała przebywać kompozytorka. Na ciele zmarłej odnaleziono liczne krwiaki oraz odleżyny. Pełna sekcja oraz przeprowadzone badania ujawniły, że wokalistka umierała przez kilkanaście godzin.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Gigantyczny błąd, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Dotyczy kilkuset tysięcy
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Składki ZUS mocno w górę. Szykują się spore podwyżki, zapłacimy więcej o 552,12 zł
 

Violetta Villas nie utrzymywała bliskich relacji ze swoją rodziną. Całą miłość oraz ciepło okazywała zwierzętom, które przebywały na jej posesji. Sprawa ta również wywoływała wiele kontrowersji. Podopieczni kompozytorki mieli funkcjonować w równie tragicznych warunkach, co sama sława. - Zwierzęta panoszyły się w całym domu, rozmnażały w sposób niekontrolowany. To był prawdziwy dramat. Byłem zszokowany, że można mieszkać w tak koszmarnych warunkach - wskazywał w 2006 roku Jerzy Harłacz dla "Gazety Wrocławskiej". Wyjaśnijmy, że miał on regularny kontakt ze zwierzętami mieszkającymi u wokalistki.

Wydawać by się mogło, że grób Villas będzie zaniedbany oraz opuszczony. Okazuje się, że na warszawskie Powązku wciąż przychodzą jej fani oraz bliscy. Dwa dni przed jej urodzinami, w 2018 roku pokazano, jak prezentuje się jej miejsce pochówku. Skromny, ale czysty grób otoczony jest zniczami oraz kwiatami. Przedstawiona fotografia łapie za serce. Świadomość, że po 7 lat nieżyjąca wokalistka wciąż ma wiernych sympatyków, ucieszy jej niejednego fana. 

Violetta Villas

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wąż grasuje po warszawskim osiedlu. Rada osiedla ostrzega, uważajcie
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Trudno powstrzymać złość. Norbi zdradził, jak dostał pracę w TVP
  4. Nagle z balkonu wypadło 6-letnie dziecko. Kiedy policjanci weszli do mieszkania, zastali przerażający widok
  5. Policja rozpędza manifestację w samym centrum Warszawy. Doszło do użycia siły, niespotykane sceny
  6. 160 osób zginęło. Tragiczne wiadomości z Polski