Violetta Villas grób. (zdj. Il. ) ; MACIEJ KULCZYNSKI/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MACIEJ KULCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Lipca 2020

Tak wygląda dziś grób Violetty Villas. Niezwykle poruszający widok

Violetta Villas spoczywa na warszawskich Powązkach. Fotoreporterzy pokazali, jak wygląda grób sławnej wokalistki. Przedstawione zdjęcia poruszą niejednego fana artystki estradowej. Jak o miejsce spoczynku dba rodzina oraz sympatycy kompozytorki?

Violetty Villas nie trzeba nikomu przedstawiać. Wokalistka, kompozytorka, gwiazda estrady jest znana nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Sława była nagradzana przez najważniejsze osoby w naszym państwie. Za jej dokonania na rzecz naszej kultury, Donald Tusk we wrześniu 2011 roku przyznał jej dożywotnią emeryturę w wysokości 4 tysięcy złotych. Jej koncerty organizowane były w Warszawie, Krakowie, ale też w Londynie i USA. Warto podkreślić, że mimo wielkich sukcesów życie Villas nie było usłane różami.

Dotarli do rodziny, która wzięła udział w Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programuCzytaj dalej

Violetta Villas: Jak wygląda grób sławnej wokalistki?

Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniuTrudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniuCzytaj dalej

Przypomnijmy, że autorka wielu przebojowych utworów zmarła pod koniec 2011 roku. Warto podkreślić, że według wstępnych badań uznano, że jej śmierć wynikała z podeszłego wieku gwiazdy. Wszczęto jednak postępowanie, którego powodem były warunki, w jakich miała przebywać kompozytorka. Na ciele zmarłej odnaleziono liczne krwiaki oraz odleżyny. Pełna sekcja oraz przeprowadzone badania ujawniły, że wokalistka umierała przez kilkanaście godzin.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwości
2. Minister finansów zgadza się na nowy podatek. Ujawnił już nawet, kiedy opłata wejdzie w życie

Violetta Villas utrzymywała bliskich relacji ze swoją rodziną. Całą miłość oraz ciepło okazywała zwierzętom, które przebywały na jej posesji. Sprawa ta również wywoływała wiele kontrowersji. Podopieczni kompozytorki mieli funkcjonować w równie tragicznych warunkach, co sama sława. - Zwierzęta panoszyły się w całym domu, rozmnażały w sposób niekontrolowany. To był prawdziwy dramat. Byłem zszokowany, że można mieszkać w tak koszmarnych warunkach - wskazywał w 2006 roku Jerzy Harłacz dla "Gazety Wrocławskiej". Wyjaśnijmy, że miał on regularny kontakt ze zwierzętami mieszkającymi u wokalistki.

Wydawać by się mogło, że grób Villas będzie zaniedbany oraz opuszczony. Okazuje się, że na warszawskie Powązku wciąż przychodzą jej fani oraz bliscy. Dwa dni przed jej urodzinami, w 2018 roku pokazano, jak prezentuje się jej miejsce pochówku. Skromny, ale czysty grób otoczony jest zniczami oraz kwiatami. Przedstawiona fotografia łapie za serce. Świadomość, że po 7 lat nieżyjąca wokalistka wciąż ma wiernych sympatyków, ucieszy jej niejednego fana.

Violetta Villas

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?
  2. Agata Duda mówi, że zamiast z mediami, rozmawia z Polakami. Co przez ostatnie 5 lat zrobiła pierwsza dama?
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Nie żyje legenda Kołobrzegu. Mieszkańcy pogrążeni w żałobie. Nadmorski kurort nie będzie już taki sam

Źródło: [Wikipedia/Gazeta Wrocławska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News