Violetta Villas.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Stycznia 2020

Rodowicz zdradziła intymną tajemnicę Violetty Villas. Miała występować bez bielizny, kiedy doszło do przykrego incydentu

Violetta Villas zmarła 5 grudnia 2011 roku w wieku 73 lat. Była jedną z najbardziej zasłużonych postaci dla polskiej kultury. Występowała nie tylko w całym kraju, ale i za granicą, w tym również w Stanach Zjednoczonych, przez co pozostawała na celowniku władz.

Choć od śmierci Villas minęło już niemal 9 lat, pozostaje często wspominana w mediach. Niestety, głównie przez tragedię, jaką przeżyła przed śmiercią. Wieloletnia opiekunka diwy, obwiniana za zaniedbywanie i izolowanie Villas od świata, po raz kolejny nie stawiła się w więzieniu.

Dziesiątki oszukanych po sylwestrze w Zakopanem. Policja odbiera kolejne zgłoszeniaDziesiątki oszukanych po sylwestrze w Zakopanem. Policja odbiera kolejne zgłoszeniaCzytaj dalej

Legenda gwiazdy pozostaje żywa również dzięki wspomnieniom jej przyjaciół czy znajomych po fachu. Ostatnio Maryla Rodowicz pokusiła się o ujawnienie intymnej tajemnicy diwy.

Violetta Villas na scenie bez bielizny?

- Sytuacja miała miejsce, gdy Violetta grała recitale w Teatrze Syrena. Jej wejście na scenę było wymyślone w ten sposób: jest ciemno, ludzie nic nie widzą i dopiero w momencie, w którym Villas wchodzi na scenę, zapala się światło - powiedziała Rodowicz na łamach "Faktu".

Pewnego razu światło zapalić się miał zbyt wcześnie.

- Nie mogła zmieścić się w przejściu na scenę, bo miała na sobie wielką krynolinę. Musiała więc ją podnieść i weszła spóźniona, trzymając tę skomplikowaną spódnicę podwiniętą niemal przy biuście. Muzyka zaczęła grać i zapaliło się światło. Okazało się wtedy, że Violetta nie miała majtek! - ujawniła Villas.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją

3. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem