Viki Gabor z Marylą Rodowicz. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 8 Lutego 2020

Grożą Viki Gabor śmiercią. Dziecięca artystka stała się ofiarą okropnego ataku

Viki Gabor cieszy się ogromną popularnością od chwili, w której wygrała dziecięcą edycję Eurowizji. Choć 12-latka ma ogromny talent, nie spoczywa na laurach i wydaje kolejne przeboje, grono internautów obrało ją za cel rasistowskich ataków. Chwilę po tym jak zawiadomiono prokuraturę, pojawiły się groźby.

Choć piosenkarka ma zaledwie 12 lat, musi mierzyć się z ogromnym hejtem. Części Polek i Polaków nie podoba się jej pochodzenie oraz fakt, że część życia spędziła za granicą Polski. Po fali nienawistnych komentarzy zawiadomiono prokuraturę. Teraz pojawiły się kolejne.

Przerażające nagranie wyciekło do internetu. Przedszkolanki przeprowadzały dzieci przez przejazd kolejowyPrzerażające nagranie wyciekło do internetu. Przedszkolanki przeprowadzały dzieci przez przejazd kolejowyCzytaj dalej

Viki Gabor musi mierzyć się z groźbami

O sprawie informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Pod artykułem DoRzeczy pojawiły się komentarze, które trudno cytować.

- Mężczyzna używający imienia Mirek, publicznie zachęcał innych komentujących do zamordowania dziewczynki. Mężczyzna nazywał dziecko chwastem, który jego zdaniem należy wyrwać, polewając je ropą. Co bardzo dziwne, moderacja DoRzeczy nie usunęła tego wpisu, przez dwa miesiące. Mimo że usuwała inne komentarze, które ukazały się później. W opisywanej sprawie nasz Ośrodek przesłał w piątek zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury Okregowej w Warszawie. Prezes i fundator Ośrodka domagają się w nim wszczęcia dochodzenia, oraz zatrzymania i ukarania sprawcy - czytamy na fanpage`u.

Viki Gabor ofiarą okropnego ataku

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Pięć młodych osób zginęło na miejscu w zachodniej Polsce. Prokuratura przekazała porażające szczegóły

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News