Viki Gabor ma problemy? Szczere wyznanie zwyciężczyni konkursu Eurowizja Junior 2019.. facebook.com/vikigaborofficialŹródło: facebook.com/vikigaborofficial
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Stycznia 2020

Viki Gabor ma kłopoty? W końcu zdecydowała się opowiedzieć o swojej sytuacji

Viki Gabor to ostatnio jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Jak się okazuje, dziewczyna może mieć problemy. Szczere wyznanie zwyciężczyni konkursu Eurowizja Junior 2019. W końcu zdecydowała się opowiedzieć, co się dzieje w jej życiu i z czym ma kłopoty. Sprawdź, do czego się przyznała!

Jak się okazuje każdy sukces miewa także swoje mroczne strony, szczególnie u osoby w tak młodym wieku, która nawet nie jest jeszcze pełnoletnia. Z tego, co ostatnio powiedziała Viki Gabor, można wysnuć wnioski, że początkująca gwiazdka może mieć problemy w szkole.

Nie do wiary z kim spokrewniona jest Młynarska. Amerykański aktor znany z kultowych produkcjiNie do wiary z kim spokrewniona jest Młynarska. Amerykański aktor znany z kultowych produkcjiCzytaj dalej

Viki Gabor ma problemy w szkole?

Viki Gabor chętnie pojawia się w mediach, gdzie udziela wywiadów. Ostatnio była gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała nieco prowadzącym o swoim życiu prywatnym i szkole. Kariera i sława wymagają niekiedy wielu poświęceń, to może odbijać się na nauce i powodować zaległości w szkole. I choć, jak twierdzi, radzi sobie dobrze, to wspomina m.in. o "nadrabianiu", jak można się domyślać - zaległości. Wspomina także o indywidualnym toku nauczania.

- Bardzo dobrze sobie radzę, mam starszą siostrę, super rodziców, szkoła też mi pomaga. Nadrabiam sobie powolutku. Chodzę do szkoły, gdy mogę, ale teraz mam indywidualny tok nauczania - wyznała Viki w DDTVN.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Fani pogrążeni w żałobie. Nowotwór wygrał, nie żyje uwielbiany aktor

4. Nietypowa aktywność psa w mediach społecznościowych. Internauci "walczą z szyfrem"

5. Dobre wieści z Australii. Jest nadzieja

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News