Viki Gabor Eurowizja. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Września 2020

Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji musiała zmierzyć się z grupą agresywnych mężczyzn. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, ofiarą ataku miała paść również znana wokalistka. Do oburzającego zdarzenia miało dojść na terenie Warszawy.

Polska Agencja Prasowa przekazała zaskakujące wiadomości w sprawie usiłowania rozboju na warszawskim Mokotowie. Okazuje się, że agresorzy mieli zaatakować Viki Gabor oraz jej ojca. Z podanych informacji wiemy, że incydent miał rozegrać się 11 września w późnych godzinach wieczornych. Viki Gabor wspólnie ze swoimi rodzicami mieli wybrać się do sklepu. Polska Agencja Prasowa podaje, że około 22:30 pod sklepem miała zebrać się grupa mężczyzn.

Spektakularna porażka TVP, wszystko trafiło do sieci. Jacek Kurski nie będzie zadowolonySpektakularna porażka TVP, wszystko trafiło do sieci. Jacek Kurski nie będzie zadowolonyCzytaj dalej

Viki Gabor i jej tata zostali napadnięci. Zwyciężczyzni Eurowizji nic się nie stało

Do sklepu miał wejść jedynie tata Viki Gabor. Zwyciężczyni Eurowizji wspólnie z mamą miały zaczekać przed drzwiami budynku. Polska Agencja Prasowa wskazuje, że przy ulicy Konstruktorskiej stanęła grupa mężczyzn. Okazuje się, że wśród nich był Kamil T. oraz Dominik P. Polska Agencja Prasowa podaje, że napastnicy mieli po 17 i 18 lat. Viki Gabor miała zostać zwyzywana. Napastnicy domagali się oddania im posiadanych pieniędzy. 

Prymas Polski nie wytrzymał i postanowił skomentować. Prymas Polski nie wytrzymał i postanowił skomentować. "Czy nam nie wstyd?"Czytaj dalej

Ojciec Viki Gabor stanął w obronie swojego dziecka. To właśnie wtedy doszło do ataku, w wyniku którego pan Dariusz miał zostać powalony na ziemię i skopany przez napastników. Do bijatyki włączył się tamtejszy pracownik ochrony, który zawiadomił policję i ruszył mężczyznie na pomoc. Polska Agencja Prasowa przedstawiła relację policjantów. Funkcjonariusze podali, że agresorzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Podano też informacje o stanie zdrowia opiekuna Viki Gabor.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa 3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

Viki Gabor oraz pan Dariusz nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci sporządzili rysopisy podejrzanych. Tata zwyciężczyni Eurowizji otrzymał też pomoc ze strony ratowników medycznych. Funkcjonariusze w rozmowie z Polską Agencją Prasową tłumaczyli, że opiekun wokalistki nie wymagał hospitalizacji. 

Znany dziennikarz TVN oferuje pracę Tomaszowi Komendzie. Już niedługo zobaczymy go na ekranie telewizora?Znany dziennikarz TVN oferuje pracę Tomaszowi Komendzie. Już niedługo zobaczymy go na ekranie telewizora?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja emerytur 2021 ciosem w seniorów. Świadczenia niższe niż się spodziewano
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: [Polska Agencja Prasowa]