"Uwaga! TVN". YouTube.com/Uwaga! TVN - screen z filmu "Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów (UWAGA! TVN)"Źródło: YouTube.com/Uwaga! TVN - screen z filmu "Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów (UWAGA! TVN)"
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 25 Września 2020

Przygnębiające odkrycie "Uwaga TVN". Tragiczny widok, słynna gwiazda w domu z ponad 70 psami i szczurami

"Uwaga! TVN" przedstawiło reportaż, który opisuje przykre życie sławnej niegdyś malarski Bożeny Wahl. Prowadziła ona przytulisko dla zwierząt i kompletnie sobie nie poradziła. Wszystko przekroczyło granice.

Kiedyś była niezwykle popularną w swoich kręgach artystką. Niestety została opuszczona przez wszystkich bliskich w wieku 87 lat. Prawdopodobnie, aby zrekompensować sobie brak miłości, postanowiła zorganizować przytulisko dla zwierząt, z którym sobie nie poradziła.

Obrazy WTV"The Voice of Poland": Sytuacja, jakiej jeszcze nie było. Jurorka zawstydziła na wizji Edytę Górniak - o co chodzi?Czytaj dalej

Uwaga! TVN i reportaż o znanej artystce

Reportaże programu "Uwaga! TVN" zostały nagrane w czerwcu i październiku 2019 roku. Sąd rozpatrywał wtedy wniosek o przymusowe umieszczenie kobiety w domu opieki społecznej. W tym czasie artystka próbowała wrócić do normalności i szukała nowych domów dla swoich psów. Było ich ponad 70, a Wahl mieszkała w zdemolowanym lokum razem ze szczurami. Po przyjeździe dziennikarzy, którzy postanowili także skontaktować się z ośrodkiem pomocy społecznej, udało się zorganizować ciepłe posiłki dla artystki i wolontariuszy do pomocy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. J"Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Jajka po japońsku zdobywają popularność wśród Polaków. Dzięki 1 trikowi wychodzą idealne, zrobisz je w parę chwil

Jak podawała wtedy "Uwaga! TVN" według danych sądu Bożena Wah jest chora na Alzheimera, ma też problemy z poruszaniem się. - Mam 50 psów, ale 28 mnie dotyczy. Resztą opiekują się wolontariuszki. Świetnie radzę sobie w obowiązkach, nigdy nie leczyłam się psychiatrycznie. Nawet gdybym była chora, ale nie jestem. Nawet gdyby były lepsze warunki. Nigdy, bo to jest sprawa psychiczna, a nie czysto materialna. Nie potrzebuję żadnych dóbr. Jestem przyzwyczajona do sytuacji takiej, w jakiej jestem - mówiła Wahl na sali sądowej.

Samotne matki mają szansę na dodatkowe pieniądze. Bardzo ważne informacje, jak otrzymać dodatek do zasiłku rodzinnegoSamotne matki mają szansę na dodatkowe pieniądze. Bardzo ważne informacje, jak otrzymać dodatek do zasiłku rodzinnegoCzytaj dalej

Przez jakiś czas "Uwaga! TVN" szukała domu dla psów Bożeny Wahl. 21 maja 2020 "eGłos" nagrał kolejny reportaż ukazujący obecne życie Bożeny Wahl. Obecnie w domu malarki znajduje się nadal kilkanaście psów, które szczekały na widok dziennikarzy. Na półpiętrze znajdowały się ziarna dla ptaków, a w pracowni malarskiej artystki panował porządek i ład. Kobieta ustosunkowała się do wniosku sądu, mówiąc: – Ja się tutaj na nowo narodziłam i umrę w swoim domu.

Jak podaje "eGłos", Michał Michalik, wójt gminy Rawa Mazowiecka stwierdził: – Bolą mnie opinie, że gmina chciała iść na łatwiznę i umieścić tą panią w domu pomocy. Wniosek podyktowany był troską o mieszkankę gminy. Stan tej pani z dnia na dzień potrafi się zmienić. Czasem jest bardzo poważny.

Kto z Was nie oglądał Kto z Was nie oglądał "Pszczółki Mai"? Niemal nikt nie zna mrocznej historii, stojącej za jedną z najpopularniejszych bajek w PolsceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci stracą nawet 2,3 tys. złotych. Miała być sprawiedliwość, a jest oburzenie
  2. Koronawirus w warszawskiej parafii. Wierni muszą zgłosić się do sanepidu
  3. Sensacyjne doniesienia "Super Expressu". Szydło i Duda zakładają partię?
  4. Ostatnie Wiadomości TVP przejdą do historii. Trzeba zobaczyć samemu, co pojawiło się obok prowadzącej
  5. Piekło zamarzło. Krystyna Pawłowicz broni publicznie Lecha Wałęsy
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Źródło: [Uwaga! TVN]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News