"Uwaga! TVN". YouTube.com/Uwaga! TVN - screen z filmu "Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów (UWAGA! TVN)"Źródło: YouTube.com/Uwaga! TVN - screen z filmu "Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów (UWAGA! TVN)"
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 14 Września 2020

Przygnębiające odkrycie "Uwaga TVN". Tragiczny widok, słynna gwiazda w domu z ponad 70 psami i szczurami

"Uwaga! TVN" przedstawiło reportaż, który opisuje przykre życie sławnej niegdyś malarski Bożeny Wahl. Prowadziła ona przytulisko dla zwierząt i kompletnie sobie nie poradziła. Wszystko przekroczyło granice.

Kiedyś była niezwykle popularną w swoich kręgach artystką. Niestety została opuszczona przez wszystkich bliskich w wieku 87 lat. Prawdopodobnie, aby zrekompensować sobie brak miłości, postanowiła zorganizować przytulisko dla zwierząt, z którym sobie nie poradziła.

Obrazy WTV"Wiadomości" odpłynęły. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?Czytaj dalej

Uwaga! TVN i reportaż o znanej artystce

Reportaże programu "Uwaga! TVN" zostały nagrane w czerwcu i październiku 2019 roku. Sąd rozpatrywał wtedy wniosek o przymusowe umieszczenie kobiety w domu opieki społecznej. W tym czasie artystka próbowała wrócić do normalności i szukała nowych domów dla swoich psów. Było ich ponad 70, a Wahl mieszkała w zdemolowanym lokum razem ze szczurami. Po przyjeździe dziennikarzy, którzy postanowili także skontaktować się z ośrodkiem pomocy społecznej, udało się zorganizować ciepłe posiłki dla artystki i wolontariuszy do pomocy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. J"Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Nęka cię ból głowy? Połączenie 3 składników zdziała prawdziwe cuda, dolegliwość zniknie jak ręką odjął

Jak podawała wtedy "Uwaga! TVN" według danych sądu Bożena Wah jest chora na Alzheimera, ma też problemy z poruszaniem się. - Mam 50 psów, ale 28 mnie dotyczy. Resztą opiekują się wolontariuszki. Świetnie radzę sobie w obowiązkach, nigdy nie leczyłam się psychiatrycznie. Nawet gdybym była chora, ale nie jestem. Nawet gdyby były lepsze warunki. Nigdy, bo to jest sprawa psychiczna, a nie czysto materialna. Nie potrzebuję żadnych dóbr. Jestem przyzwyczajona do sytuacji takiej, w jakiej jestem - mówiła Wahl na sali sądowej.

Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymaliCzytaj dalej

Przez jakiś czas "Uwaga! TVN" szukała domu dla psów Bożeny Wahl. 21 maja 2020 "eGłos" nagrał kolejny reportaż ukazujący obecne życie Bożeny Wahl. Obecnie w domu malarki znajduje się nadal kilkanaście psów, które szczekały na widok dziennikarzy. Na półpiętrze znajdowały się ziarna dla ptaków, a w pracowni malarskiej artystki panował porządek i ład. Kobieta ustosunkowała się do wniosku sądu, mówiąc: – Ja się tutaj na nowo narodziłam i umrę w swoim domu.

Jak podaje "eGłos", Michał Michalik, wójt gminy Rawa Mazowiecka stwierdził: – Bolą mnie opinie, że gmina chciała iść na łatwiznę i umieścić tą panią w domu pomocy. Wniosek podyktowany był troską o mieszkankę gminy. Stan tej pani z dnia na dzień potrafi się zmienić. Czasem jest bardzo poważny.

Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"Czytaj dalej

Poniższe kadry pochodzą z reportażu "Uwaga! TVN" - "Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów" - znajdującego się na kanale YouTube.com/Uwaga! TVN
uwaga tvnuwaga tvnuwaga tvnuwaga tvn

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miała zapłacić mandat za odmowę obsługi klientki bez maseczki. Sąd jednak zaskoczył decyzją
  2. Warszawa sparaliżowana, ludzie wyszli na ulice, ogromne korki. Policja próbuje opanować sytuację
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źrodło: [Uwaga! TVN: Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów, eGłos.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News