"Uwaga" TVN. "Uwaga" TVN/03.09.20/ScreenŹródło: "Uwaga" TVN/03.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Września 2020

Uwaga TVN: Niewyobrażalnie wykorzystał uczennicę podstawówki. "Obiecywał jej ślub"

"Uwaga" TVN w ostatnim czasie opowiedziała historię 14-letniej uczennicy szkoły podstawowej. Dziewczynka została wykorzystana seksualnie przez jednego z pedagogów. Dyrektorka deklaruje, że nie miała pojęcia o jej tragedii. Sprawą zajmują się organy ścigania.

Dramatyczne wydarzenia zostały ujawnione 3 września. Reporterzy "Uwagi" TVN postanowili nagłośnić skandaliczne zachowanie 58-letniego nauczyciela względem 14-letniej uczennicy. Pedagog prowadził zajęcia w jednej z zielonogórskich szkół. Dziewczynka miała być nową osobą w społeczności szkolnej. Jej mama wskazywała, że była dzieckiem "domowym", ponieważ właśnie tam spędzała większość czasu. Niestety, mężczyzna wykorzystał seksualnie nieletnią.

Robert Mazurek otrzymał oficjalne przeprosiny. Chodzi o sprawy rodzinne i publiczne oskarżeniaRobert Mazurek otrzymał oficjalne przeprosiny. Chodzi o sprawy rodzinne i publiczne oskarżeniaCzytaj dalej

"Uwaga" TVN nagłośniła dramat 14-latki. Wykorzystywał ją 58-letni nauczyciel 

Nauczyciel wzbudził zaufanie u 14-latki za pomocą małych kroków. Jak podaje "Uwaga" TVN wszystko zaczynało się od zagadywania i kupowania drobnych prezentów. Z czasem uczennica otrzymywała od oskarżonego perfumy oraz drogą biżuterię. Oczekiwał od nieletniej ubieranie się specjalne, wybrane przez niego kreacje. W zamian za miłe gesty domagał się zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych. - Mówił, że ma piękne włosy, jest bardzo ładną dziewczyną. Zrobił to jakoś tak, że ona myślała, tylko o nim. Dawał jej różne obietnice, na przykład, że weźmie z nią ślub - opowiada matka ofiary dla "Uwaga" TVN.

Dziennikarze próbowali porozmawiać z dyrektorką placówki. Pytali, jaką odpowiedzialność poniesie szkoła za to, co się stało. W odpowiedzi "Uwaga" TVN otrzymała jedynie stanowisko szkoły, w którym zadeklarowano gotowość do współpracy z organami ścigania. "Oświadczamy, że aresztowanie nauczyciela z naszej szkoły pod zarzutem wykorzystania seksualnego byłej uczennicy, absolwentki jest szokiem dla całej naszej szkolnej społeczności. Deklarujemy pełną współpracę z organami ścigania i wyrażamy głębokie współczucie dla ofiary jak i całej rodziny" - czytamy w piśmie opublikowanym przez "Uwagę" TVN.

Hit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuHit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuCzytaj dalej

"Uwaga" TVN. Dziewczyna wymaga opieki specjalistów

W dzisiejszych czasach nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak wielką szkodę na psychice młodego człowie wyrządza wykorzystanie seksualne. Reporterzy oraz matka 14-latki wskazali, że nieletnia znajduje się pod stałą opieką psychologa. Niezbędna była też organizacja przeprowadzki. - Nie mogłam teraz chodzić tymi ulicami. Nie chcę, żeby moja córka też miała to w pamięci. Chcę po prostu wszystko zacząć od zera. Ona jest dzieckiem, ma 14 lat - podkreślała pani Ania dla "Uwagi" TVN.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

"Uwaga" TVN poprosiła o komentarz pełnomocnika dziewczynki. Prawnik przedstawił, jakie materiały dowodowe obciążają nauczyciela. "Uwaga" TVN wskazuje, że w szkole i mieszkaniu pedagoga odkryto telefon oraz komputer z wiadomościami do nieletniej Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spedzi w areszcie. - Mężczyzna w pewnej części przyznaje się do popełnionego przestępstwa, choć próbuje dzielić odpowiedzialność z pokrzywdzoną - tłumaczy Patryk Broszko dla redakcji. Już w najbliższej przyszłości wymiar sprawiedliwości osądzi nauczyciela, który w okrutny sposób skrzywdził swoją uczennicę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj ważna zmiana w przepisach. Straż miejska rusza, będzie masowo wlepiać mandaty
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [Uwaga TVN]