Uwaga TVN. PIOTR GAJEK/East NewsŹródło: PIOTR GAJEK/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 2 Czerwca 2020

Uwaga! TVN: Lekarze zaszyli jej przedmiot po cesarskim cięciu. Mimo bólu odesłali ją do domu

Uwaga! TVN wyemitowała wczoraj niezwykle wstrząsającą historię pani Malwiny. Kobieta, która bardzo obawiała się porodu, wybrała prywatną klinikę w Wyszkowie w nadziei na łagodny i bezpieczny zabieg. Niestety, brak profesjonalizmu pracowników kliniki skazał ja na straszne cierpienie.

Z powodu komplikacji pod koniec ciąży lekarze zdecydowali o cesarskim cięciu. Sam zabieg przebiegł bez komplikacji. Wyczerpana pacjentka miała nadzieję, na szybki powrót do formy. Tak się jednak nie stało.

Poseł w kultowym serialu TVP? Prawie nikt o tym nie wiedział, do sieci trafiło niecodzienne nagraniePoseł w kultowym serialu TVP? Prawie nikt o tym nie wiedział, do sieci trafiło niecodzienne nagranieCzytaj dalej

Uwaga! TVN: Koszmar po porodzie

Kobieta bardzo mocno odczuwała skutki porodu - Bardzo źle się czułam. Nie mogłam zajmować się dzieckiem. Nie byłam w stanie podnieść się z łóżka. To były najgorsze trzy dni w moim życiu - relacjonuje. Lekarze nie byli w stanie ustalić przyczyny złego samopoczucia pani Malwiny. Najprawdopodobniej zlekceważyli jej stan. Wkrótce wypisali kobietę do domu, każąc zażywać antybiotyki. Kobieta skarżyła się na coraz mocniejsze bóle brzucha oraz gorączkę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński zapytany przez Lis o to, dlaczego nie ma żony. Zrobiło się gorąco
2. UE ma pomysł na nowy podatek. Liczy na 10 mld euro wpływów

Stan zapalny po porodzie bardzo szybko się pogarszał. W końcu pani Malwina ponownie trafiła do szpitala. W wyniku komplikacji otworzyła się rana w jej brzuchu – Chirurg zrobił wielkie oczy, spojrzał na pielęgniarkę i powiedział, że czego takiego w swojej karierze jeszcze nie widział. Powiedział, że da mi znieczulenie i szybko to zoperują – opowiada pani Malwina. – W ciągu dwóch godzin miałam wyjętą chustę. Okazało się, że to półmetrowa serweta chirurgiczna, która była rozłożona od biodra do biodra – precyzuje kobieta.

Sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa w Pułtusku. Śledztwo zostało wszczęte w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. – W ciele pacjentki pozostawiona była serweta gazowa. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożył dyrektor szpitala powiatowego w Wyszkowie. Ważnym elementem będzie uzyskanie opinii biegłych, którzy wypowiedzą się, co do zabiegu chirurgicznego – mówi Elżbieta Łukasiewicz z Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce, nadzorującej śledztwo. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skarbówka zajmuje konta emerytów za zaległy abonament RTV. Tysiące z nich pozostają bez środków do życia
  2. Prognoza na lato 2020. Synoptycy: pogoda jakiej jeszcze nie było
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Kolejny kraj nie chce Polaków. Otwiera się na 131 państw, a na nas nie