Uwaga TVN. (Zdj. Il. ) ; Uwaga TVN/30.09.20/ScreenŹródło: (Zdj. Il. ) ; Uwaga TVN/30.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Października 2020

Nie wypiera się rzeczy, które zrobił dzieciom. Pozostaje na wolności, przerażający materiał "Uwagi TVN"

Produkcja programu "Uwaga TVN" nagłośniła dramat małych dziewczynek. Medium ujawniło, do czego zmuszał je ich wujek. Okazuje się, że mężczyzna wciąż przebywa na wolności. Sam nie ukrywał ani nie zaprzeczał popełnienia zarzucanych mu czynów.

Ofiary mają 9, 10 i 11 lat. "Uwaga TVN" opisuje tragedię, która miała miejsce w Jeleniej Górze. 38-letni wujek miał wykorzystywać seksualnie córki swojej siostry. - Jeździły z babcią. Ostatnim razem brat miał je odwieźć w piątek, ale dzieci zaczęły wydzwaniać, żeby zabrać je jak najszybciej. Pojechał po nie mąż. Po powrocie spytałam młodszą córkę, dlaczego nie chce jeździć do wujka. Zaczęła płakać. Powiedziała mi, że czasem się budziła, a on miał rękę w jej majtkach - komentuje dla "Uwagi TVN" mama skrzywdzonych.

Twarz TVP Info nagle zniknie z anteny stacji? Wszystko może się zmienić, zaskakująceTwarz TVP Info nagle zniknie z anteny stacji? Wszystko może się zmienić, zaskakująceCzytaj dalej

Program "Uwaga TVN" ujawnił, z czym spotkało się troje dzieci

Jak wynika z przekazu "Uwagi TVN", cała rodzina darzyła 38-latka zaufaniem. Dzieci były wysyłane na wakacje do mężczyzny. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że za zamkniętymi drzwiami dziewczynki były krzywdzone. Podczas wyjazdu do wujka 9-latka zadzwoniła do swojej siostry. - Siostra zadzwoniła do mnie. Zapłakana opowiedziała o tej sytuacji - opowiada jedna z uczennic. - Wzięłam córkę na bok, na początku się nie przyznawała, nic nie chciała mówić, sama nie byłam w stanie tego słuchać - wskazuje mama ofiary. Niezbędne było wykonanie badań ginekologicznych, które potwierdziły wersje pokrzywdzonych.

Dorota Gardias nagle trafiła do szpitala, jest zakażona. Media podały najnowsze, poruszające wieściDorota Gardias nagle trafiła do szpitala, jest zakażona. Media podały najnowsze, poruszające wieściCzytaj dalej

Reporterzy "Uwagi TVN" deklarują, że nieletnie spędzały czas ze swoim wujkiem od 2014 roku. Wciąż nie wiemy, kiedy po raz pierwszy doszło do aktu przemocy względem dzieci. Dziewczynki nie chcą rozmawiać ani zdradzać informacji na temat traumatycznego zdarzenia. - Powiedziały tylko, że działo się tak od początku. Dziewczynki miały wtedy 5 i 7 lat - ocenia mama w rzomowie z "Uwagą TVN". Z przedstawionych zeznań wiemy jednak, że 38-latek miał dotykać oraz "głaskać" je po miejscach intymnych. Mama dodatkowo wskazała, że jej brat wyznał, że "starał się ich nie penetrować". Przemoc seksualna miała mieć miejsce zarówno w trakcie dnia, jak i w późnych godzinach wieczornych.

Ofiary zostały przebadane przez ginekologa. Mama dziewczynek postanowiła skonfrontować swojego brata z poważnymi oskarżeniami. "Uwaga TVN" wskazuje, że mężczyzna "nawet się nie wypierał". Sprawa została przekazana funkcjonariuszom. Policja miała jednak nie podjąć odpowiednich czynności. Materiał zostanie wyemitowany jeszcze dziś na antenie komercyjnego medium. Już o godzinie 19:45 będziemy mogli dowiedzieć się, dlaczego mężczyzna wciąż przebywa na wolności.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kardynał Dziwisz zataił kwestie związane z pedofilią w Kościele? Wiemy, o czym milczy hierarcha
2. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak
3. Jarosław Kaczyński nie przyjmuje sprzeciwów. W PiS polecą głowy?

Program "Uwaga TVN" od 2002 roku interweniuje oraz nagłaśnia problemy, z którymi mierzą się obywatele naszego kraju. Reporterzy pomogli ujawnić wiele afer oraz wymusić reakcję na urzędnikach lub służbach, które zaniedbały swoje obowiązki. Warto jednak podkreślić, że dziennikarze stacji prowadzą ważne działania edukacyjne. Regularnie przekazują najnowsze wiadomości dotyczące kryzysu epidemicznego.

Nawet 1500 zł trafi na konta tysięcy Polek i Polaków? Rząd szykuje kolejne pieniądze, znamy szczegółyNawet 1500 zł trafi na konta tysięcy Polek i Polaków? Rząd szykuje kolejne pieniądze, znamy szczegółyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 15 latach zażądali od niego zapłaty abonamentu RTV. Jednak wyrok sądu upokorzył Pocztę
  2. Pilnie zwołano sztab kryzysowy w Warszawie. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  3. Zero empatii? Odchodzący minister edukacji naubliżał osobom, które sprzeciwiły się agresji wobec dzieci LGBT.
  4. Zaskakujące vademecum episkopatu. Księża nie będą mogli spotykać się z małoletnimi sam na sam
  5. Ostatnie wydanie "Wiadomości" TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposób
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku

Źródło: [Uwaga TVN]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News