. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 24 Stycznia 2020

Ujawniono gigantyczne różnice w zarobkach uczestników "Tańca z Gwiazdami". Może wyjść z tego niezła afera

"Taniec z Gwiazdami" od lat króluje w polskiej telewizji. Niezmiennie i niezależnie od stacji, w której jest nadawany, cieszy się sporą widownią. Oglądalność przekłada się naturalnie na zarobki. Między poszczególnymi gwiazdami występują jednak dysproporcje. Czy ujawnienie kwot doprowadzi do kłótni między nimi?

Wiemy, ile dokładnie zarabiają gwiazdy programu. Kwoty zostały ujawnione przez portal Pudelek.pl. W nadciągającej edycji zmierzą się ze sobą m.in. Edyta Zając, Tomasz Oświeciński, Marcin Bosak i Anna Karwan. Największą gwiazdą pozostaje jednak Julia Wieniawa. Nie dziwi, że to właśnie ona zgarnie najwyższą kwotę.

Spacerująca po parku kobieta usłyszała skowyt. Poszła za nim i dokonała przerażającego odkryciaSpacerująca po parku kobieta usłyszała skowyt. Poszła za nim i dokonała przerażającego odkryciaCzytaj dalej

"Taniec z Gwiazdami": Ile zarobią jego uczestnicy?

Biorąc udział w wyścigu po Kryształową Kulę Wieniawa zainkasuje 30 tys. zł. I to bynajmniej nie za cały program a... jeden odcinek.

- Zarobki Wieniawy wynikają z tego, że jest obecnie u szczytu swojej kariery, inni nie mają aż tak wysokich stawek - zdradziła na łamach portalu Pudelek.pl, osoba z produkcji programu.

Pozostali uczestnicy nie mogą liczyć na tak bajońskie sumy. Niektórzy otrzymają nawet trzy razy mniej.

- W Tańcu z gwiazdami jest spora dysproporcja stawek. Standardowo jest to 10 tysięcy złotych za odcinek. Różnice między pozostałymi uczestnikami są niewielkie, wahają się w granicach od 2 do 4 tysięcy złotych. Wyceniania jest popularność i potencjał przyciągnięcia widza - czytamy w wyznaniach informatora portalu.

Pudelek zauważa również, że Wieniawa może zainkasować najwyższą sumę w historii całego programu. Dla porównania, Agnieszka Radwańska liczyć miała na jedyne 20 tys zł. za odcinek a Popek - 15 tys. zł.

Zakładać można, że niektórzy z uczestników, czytając o dysproporcjach poczują się urażeni. Czy czeka nas awantura w sercu polskiego show-biznesu?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za tydzień dostaniesz kilkaset złotych. Musisz spełnić tylko dwa warunki, aby skorzystać z ulgi

2. Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć

3. Uwaga, ktoś znowu truje psy. Właściciele muszą zachować ostrożność

4. Nie obsługują go, bo to "elegancka restauracja". Skandaliczna decyzja prokuratury

5. Co z podwyżką 500 plus? Polacy wyrazili opinię

6. Ale się porobiło. Oczekiwana decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka