Uczeń wulgarnie obraził nauczycielkę. zdjęcie ilustracyjne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: zdjęcie ilustracyjne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 15 Maja 2020

PAP: Uczeń wulgarnie ubliżał nauczycielce. Teraz jego rodzice słono zapłacą

Uczeń w niewybredny sposób odnosił się do swojej nauczycielki. Po obrzuceniu jej inwektywami sprawą zajęła się dyrekcja. Ordynarną postawą popisał się w zadanym przez nią wypracowaniu. Miał opisać w nim swoje doświadczenia, jakie zebrał dzięki szkole podstawowej. Sprawa trafiła do sądu.

Z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową poznaliśmy kulisy całego zamieszania. Miało ono miejsce w jednej ze szkół podstawowych znajdujących się w małej miejscowości, Conegliano. Tamtejsza nauczycielka poprosiła swoich wychowanków o napisanie krótkiej pracy. Dotyczyła ona wrażeń oraz przeżyć wyniesionych podczas swojego procesu nauczania.

Jurek Owsiak i WOŚP zostali oszukani. Chodzi o zakup sprzętu medycznegoJurek Owsiak i WOŚP zostali oszukani. Chodzi o zakup sprzętu medycznegoCzytaj dalej

Uczeń i jego rodzice zapłacą duże odszkodowanie

To, co otrzymała od jednego z chłopców, poruszyło nauczycielkę. Z relacji PAP-u wiemy, że w swoim wypracowaniu obrzucił ją licznymi inwektywami. Masa obelg sprawiła, że praca ta została przekazana do władz placówki edukacyjnej. Ku zdziwieniu pedagogów rodzice nie chcieli przedyskutować tej sprawy. Notorycznie odmawiali rozmowy. Brak współpracy spowodował przekazanie sprawy do wymiaru sprawiedliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ostro o opozycji. O co poszło tym razem?
2. Bon turystyczny 1000 plus na wakacje. Wiadomo już kto może go dostać, uprawnionych aż 60 proc. polskich pracowników

PAP donosi, że sędzia pokoju nałożył na rodzinę gigantyczną karę. Jednoznacznie stwierdził, że całe wydarzenie jest winą rodziców chłopca. Odmawianie mediacji wpłynęło na podniesienie kary. Aż 1000 euro zadośćuczynienia będą musieli przekazać sprawcy horrendalnego zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie komputer Commodore 64? Zobaczcie polską reklamę z 1990 roku, od której łza w oku się kręci
  2. Górnicy jadą do Warszawy. Będzie wielki protest w stolicy
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Łukasz Szumowski ostro skrytykował Polaków. Wszystko przez jedną, bardzo ważną rzecz

Źródło: [PAP]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News