Tymoteusz Szydło Beata Szydło. (Zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/East NewsŹródło: (Zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Dziennikarze dotarli do sąsiadów Beaty Szydło. Wygadali się na temat jej rodziny

Tymoteusz Szydło i Beata Szydło zajmują się rodzinnym życiem na pełen etat? W ostatnim czasie w mediach społecznościowych ukazały się zaskakujące doniesienia. Okazuje się, że była premier konsekwentnie wycofuje się z dalszej działalności politycznej.

Polityczka Prawa i Sprawiedliwości na co dzień mieszka na terenie niewielkiej miejscowości. Wspólnie ze swoim mężem, Edwardem Szydło żyje w Przecieszynie. Wielu polityków decyduje się na małe aglomeracje. Pozwala to uniknąć natrętnych fotoreporterów lub wścibskich sąsiadów. Małżeństwo nie występuje wspólnie przed kamerami. Sama eurodeputowana również ograniczyła swoją działalność na scenie politycznej. Podobną decyzję podjął Tymoteusz Szydło.

Skandaliczne sceny w Skandaliczne sceny w "Rolnik szuka żony". Prowadząca nie wytrzymała "popisów" uczestnikaCzytaj dalej

Tymoteusz Szydło i Beata Szydło prowadzą rodzinne życie

Przypomnijmy, że Tymoteusz Szydło kształcił się na kleryka. Jego karierę w Kościele katolickim zakłóciła opinia publiczna. Prasa nieustannie wyszukiwała wszelkich informacji na temat syna Beaty Szydło. Sprawiło to, że w 2019 roku mężczyzna postanowił przejść do stanu świeckiego. Jak sam tłumaczył jego ''reputacja została zdruzgotana'' przez plotki. "Super Express" postanowił sprawdzić, czym zajmuje się znana rodzina.

Prowadząca Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie "M jak Miłość"?Czytaj dalej

"Super Express" informuje, że małżonkowie spędzają wspólny czas na grze w piłkę ręczną. Warto podkreślić, że to właśnie ta dyscyplina zainicjowała szczęśliwy związek. Okazuje się, że mąż Beaty Szydło od najmłodszych lat przykładał się do obowiązku edukacji. - Uczniem był bardzo dobrym, starsi pamiętają, że uchodził za bardzo inteligentnego ucznia - opowiada dla portalu "Nowiny24" dyrektorka szkoły, do której uczęszczał mężczyzna.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wrzuć torebki po herbacie do toalety. Poczekaj 20 minut, stanie się niewiarygodne

Tymoteusz Szydło od zawsze cieszył się uznaniem i dumną Beaty Szydło. Wiele wskazuje na to, że była premier poza kamerami może być sympatyczną kobietą. Znana z ostrych i często agresywnych wystąpień, najprawdopodobniej wycisza się w czterech ścianach swojego rodzinnego domu. Ograniczenie aktywności w mediach pozwoliło na wyciszenie wielu niepokojących spekulacji na temat samego Tymoteusza Szydło, który od roku nie pełni już posługi kapłańskiej.

Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w "Milionerach". Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciele psów muszą być gotowi na nowy obowiązek. Znajdzie się w nowelizacji ustawy
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źrodło: [Super Express/Nowiny24]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News