Tymoteusz Szydło Beata Szydło. (Zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/East NewsŹródło: (Zdj. Il. ) ; LUKASZ GAGULSKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Dziennikarze dotarli do sąsiadów Beaty Szydło. Wygadali się na temat jej rodziny

Tymoteusz Szydło i Beata Szydło zajmują się rodzinnym życiem na pełen etat? W ostatnim czasie w mediach społecznościowych ukazały się zaskakujące doniesienia. Okazuje się, że była premier konsekwentnie wycofuje się z dalszej działalności politycznej.

Polityczka Prawa i Sprawiedliwości na co dzień mieszka na terenie niewielkiej miejscowości. Wspólnie ze swoim mężem, Edwardem Szydło żyje w Przecieszynie. Wielu polityków decyduje się na małe aglomeracje. Pozwala to uniknąć natrętnych fotoreporterów lub wścibskich sąsiadów. Małżeństwo nie występuje wspólnie przed kamerami. Sama eurodeputowana również ograniczyła swoją działalność na scenie politycznej. Podobną decyzję podjął Tymoteusz Szydło.

Wszyscy klienci Banku Millennium powinni wiedzieć. Mogliście nie zauważyć bardzo ważnych zmian, były konieczneWszyscy klienci Banku Millennium powinni wiedzieć. Mogliście nie zauważyć bardzo ważnych zmian, były konieczneCzytaj dalej

Tymoteusz Szydło i Beata Szydło prowadzą rodzinne życie

Przypomnijmy, że Tymoteusz Szydło kształcił się na kleryka. Jego karierę w Kościele katolickim zakłóciła opinia publiczna. Prasa nieustannie wyszukiwała wszelkich informacji na temat syna Beaty Szydło. Sprawiło to, że w 2019 roku mężczyzna postanowił przejść do stanu świeckiego. Jak sam tłumaczył jego ''reputacja została zdruzgotana'' przez plotki. "Super Express" postanowił sprawdzić, czym zajmuje się znana rodzina.

Mateusz Morawiecki nagle usłyszał bardzo niewygodne pytanie. Westchnął, potem się zaczęłoMateusz Morawiecki nagle usłyszał bardzo niewygodne pytanie. Westchnął, potem się zaczęłoCzytaj dalej

"Super Express" informuje, że małżonkowie spędzają wspólny czas na grze w piłkę ręczną. Warto podkreślić, że to właśnie ta dyscyplina zainicjowała szczęśliwy związek. Okazuje się, że mąż Beaty Szydło od najmłodszych lat przykładał się do obowiązku edukacji. - Uczniem był bardzo dobrym, starsi pamiętają, że uchodził za bardzo inteligentnego ucznia - opowiada dla portalu "Nowiny24" dyrektorka szkoły, do której uczęszczał mężczyzna.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Kupowałeś ostatnio w Biedronce? Inspekcja sanitarna ostrzegła wszystkich, możesz mieć poważny problem
 

Tymoteusz Szydło od zawsze cieszył się uznaniem i dumną Beaty Szydło. Wiele wskazuje na to, że była premier poza kamerami może być sympatyczną kobietą. Znana z ostrych i często agresywnych wystąpień, najprawdopodobniej wycisza się w czterech ścianach swojego rodzinnego domu. Ograniczenie aktywności w mediach pozwoliło na wyciszenie wielu niepokojących spekulacji na temat samego Tymoteusza Szydło, który od roku nie pełni już posługi kapłańskiej.

Znienawidzona opłata poszybuje w górę, ale nie wszyscy zapłacą. Może jesteś na liście osób, które zaoszczędząZnienawidzona opłata poszybuje w górę, ale nie wszyscy zapłacą. Może jesteś na liście osób, które zaoszczędząCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żółte strefy zagłuszyły, niewielu zwróciło uwagę. Premier powiedział o lockdownie, nie pozostawił wątpliwości
  2. Stało się, właśnie potwierdzono. Spełnia się czarny scenariusz, będą spore zmiany. Polska z obostrzeniami
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [Super Express/Nowiny24]