Tylko nie mów nikomu, to głośny film braci Sekielskich o pedofilii w kościele.. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 15 Maja 2020

Słowa polityka PiS o filmie braci Sekielskich wprawiają w osłupienie. Zadziwiająca opinia może bulwersować

Tylko nie mów nikomu, to głośny film braci Sekielskich o pedofilii w kościele. Dziś będzie miał premierę drugi film, dotykający tego samego problemu. A co na ten temat ma do powiedzenia znany polityk PiS, Stanisław Karczewski? Jego wypowiedź jest zdumiewająca i może wprawić w osłupienie. Były wicemarszałek Senatu mówił m.in., że to dobrze, że powstał ten film. Nie miał jednak na myśli problemu, jakiego dotyka.

16 maja premierę w serwisie YouTube będzie miał nowy film dokumentalny braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego". O poprzednim filmie Stanisław Karczewski wypowiadał się dość przychylnie, jednak nie do końca miał na myśli problem, jakiego dotyka produkcja. Ważniejszy okazał się jej wpływ na wybory.

Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaPilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaCzytaj dalej

Tylko nie mów nikomu, a teraz Zabawa w chowanego. Co na temat produkcji braci Sekielskich myśli Stanisław Karczewski?

Film dokumentalny braci Sekielskich pt. "Tylko nie mówi nikomu" został nakręcony w całości ze środków zebranych na platformie Patronite oraz udostępniony całkowicie za darmo w serwisie YouTube. Wywołał on sporo zamieszania w naszym kraju i zdobył dużą popularność. Obejrzało go aż 23 miliony widzów.

Stanisław Karczewski był gościem cyklu "Rzecz o polityce" w Rzeczpospolitej. Prowadzący w pewnym momencie rozmowy zapytał się go co sądzi i czy jego zdaniem to dobrze, że takie filmy powstają w Polsce. Odpowiedź polityka na temat pierwszego filmu braci Sekielskich, pt. "Tylko nie mów nikomu", wprawia w osłupienie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski bez ogródek skrytykował społeczeństwo. Mówił o tirach z trumnami, zatrważające
2. Pół miliona złotych odszkodowania od Skarbu Państwa. Właściciel siłowni pozwał rząd za koronawirusa 

"Z punktu widzenia politycznego dobrze, że powstał ten film. My dzięki tej projekcji uzyskaliśmy lepszy wynik w wyborach (do Parlamentu Europejskiego - przyp. red.). Założenie polityczne było zupełnie inne, a okazało się, ze reakcja opinii publicznej była jednoznaczna" - powiedział Karczewski.

Zaś na pytanie, czy zamierza obejrzeć nowy film braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego", polityk odparł: "Jak będę miał czas i taki nastrój to zrobię to. W jakiś szczególny sposób nie szykuje się na oglądanie tego filmu".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacimy kolejne miliony za wydruk nowych kart wyborczych
  2. Nowe miejsca gdzie można biegać bez maseczki. Świetna wiadomość
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Szpitale zamarły na 2 minuty. Wszyscy stanęli, poruszająca chwila w Europie, łzy napływają do oczu

Źródło: Radio Zet / Rzeczpospolita