"Twoja twarz brzmi znajomo". Kadr z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" YouTube.com/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine PolskaŹródło: Kadr z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" YouTube.com/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 13 Września 2020

Uczestnika "Twoja twarz brzmi znajomo" ciężko było rozpoznać. Jurorzy mieli problem, ciężko uwierzyć

"Twoja twarz brzmi znajomo" to polski program rozrywkowy, który jest emitowany na antenie Polsatu. Uczestnicy wcielają się w nim w innych artystów, tak, aby jak najlepiej odzwierciedlić ich fizyczność, czy barwę głosu. Ostatni odcinek przyniósł jury wyjątkowo dużo emocji.

W programie mogą sprawdzić się zarówno aktorzy, jak i piosenkarze czy celebryci. Jest to swoistym testem na elastyczność artysty i może ukazać jego nowe talenty i zaangażowanie w kolejne wcielenia.

Czy TVP Info powinno być finansowane przez podatników? W grę wchodzą gigantyczne pieniądzeCzy TVP Info powinno być finansowane przez podatników? W grę wchodzą gigantyczne pieniądzeCzytaj dalej

"Twoja twarz brzmi znajomo": Ostatni odcinek był niezwykły

W ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" jury miało spory problem. Występy były na tak wysokim poziomie, że niektórych uczestników było naprawdę ciężko rozpoznać. Ogromne wrażenie na komisji zrobił Karol Dziuba, który do złudzenia przypominał Bonnie Tyler w piosence "If You Were A Woman (And I Was A Man)". 

Jacek Kurski w poważnych tarapatach, wszystko wyciekło do sieci. Tym razem się nie wywinie?Jacek Kurski w poważnych tarapatach, wszystko wyciekło do sieci. Tym razem się nie wywinie?Czytaj dalej

- Jestem zachwycona twoją robotą wokalną […], świetnie, że trzymałeś z lekkim przydechem delikatny głos, ponieważ i tak w twoim męskim gardle brzmiał lekko matowo z lekką chrypą jak Bonnie Tyler. […] Karol, ogromnie się cieszę bardzo ci gratuluję - stwierdziła na wizji Kasia Skrzynecka.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
 

Maurycy Popiel z kolei przeistoczył się w Jamesa Hetfielda w hicie "The Unforgiven". Jego występ także zrobił na widzach piorunujące wrażenie. - Wystarczyło mi pierwsze 30 sekund, aby upewnić się, że wszystkie elementy zarówno w wokalu, jak i w ekspresji udało ci się świetnie uchwycić, ale miałem wrażenie, że gdzieś w środku spotkałeś się z tą postacią naprawdę. Twoje emocje, twoje myśli, to co chcesz powiedzieć, razem się skleiły z bohaterem, którego dzisiaj kreowałeś. To są zawsze dla mnie takie magiczne momenty - komentował Kacper Kuszewski.

Filip Gurłacz wcielił się w Justina Biebera z piosenką "What Do You Mean". Wyglądał niczym idol nastolatek, a na scenie można było go pomylić. - Patrzyłam na to wszystko i cały czas sobie myślałam: "Ależ skurczybyk jest utalentowany". To jest nieprawdopodobne, byłeś w swoim żywiole. I ten ruch, to było wszystko tak synchroniczne z tancerzami. Na to się patrzyło z przyjemnością. Mnie się to strasznie podobało. Gratuluję - mówiła Małgorzata Walewska.

Stało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okażeStało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okażeCzytaj dalej

Kamila Boruta trafiła na Krzysztofa Zalewskiego, który jest wyjątkowo trudny do naśladowania. Jego mocny i charakterystyczny głos jest niemal nie do podrobienia. - To jest bardzo trudne zadanie. Bo jest ta chrypka charakterystyczna. Krzysiek też wysoko dosyć śpiewa w większości. Ciężko jest wejść na ten wysoki męski głos, mając damski. Ale mi się naprawdę ten utwór podobał, bo wykonałaś ogromną pracę. Mnie poruszył ten utwór - mówił Adam Strycharczuk.

Zwycięzcą odcinka został jednak Paweł "Czadoman" Dudek, który przekazał 10 tys. zł na potrzeby Domu Dziecka nr 1 w Świebodzinie. "Czadoman" wykonał piosenkę "Jolka, Jolka pamiętasz" i wystąpił jako Felicjan Andrzejczak. Był to najlepszy występ wieczoru, a artysta świetnie się spisał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie