"Twoja twarz brzmi znajomo". (zd. il.)TRICOLORS/East News
Źródło: (zd. il.)TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 7 Września 2020

Niewielu wie, co Paweł Królikowski jako ostatnie powiedział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy czuł niepokój?

"Twoja twarz brzmi znajomo" jest programem rozrywkowym, emitowanym na Polsacie. W jego jury zasiadał Paweł Królikowski, który z radością i pasją oceniał występy uczestników. Okazuje się, że w zeszłym roku miał już złe przeczucia, co do swojego stanu zdrowia. W związku z tym zadecydował, aby nie wystąpić w finałowym odcinku. Jego ostatnie słowa dają do myślenia.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to rozrywka w pełnej krasie. Uczestnicy wcielają się zarówno za pomocą stylizacji i charakteryzacji, jak i naśladowania wokalnego w gwiazdy muzyczne wielkiego metrażu.

Niespodziewane, nagle do studia Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?Czytaj dalej

"Twoja twarz brzmi znajomo" - podczas finałowego odcinka zabrakło już Pawła Królikowskiego

Program dawał Pawłowi Królikowskiemu wiele radości i spełnienia. Z niecierpliwością oczekiwał na występy, a niektóre wcielenia sprawiały, że miał na ciele ciarki. Rezygnacja z finałowego odcinka była wielkim ciosem, zarówno dla fanów show, jak i dla samego aktora. Jednak stan zdrowia już wtedy nie pozwalał mu na wzięcie udziału na zakończenie.

„Moje zdrowie nie było okej. Musiałem coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona, mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć” - mówił Paweł Królikowski w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowiaCzytaj dalej

„Mój mąż jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu. Walczy i jest dzielny” – wspominała w najgorszym okresie żona Małgorzata.

Problemy zdrowotne aktor miał już pięć lat temu. Gdy z powodu bólu głowy i zawrotów, żona wymusiła na nim wizytę u lekarza, okazało się najgorze. Paweł Królikowski miał tętniaka mózgu i przeszedł ciężką operację. Po powrocie do domu obiecał sobie i bliskim całkowitą zmianę trybu życia. Żona pomagała przestrzegać mu zaleceń lekarza, badali ciśnienie, czy cholesterol.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta 2. Ukisiła ogórki z koprem, ale nie zwyczajnym. Uzyskała niesamowity, anyżkowy posmak, teraz już zawsze tak robi

Najsmutniej było jednak podczas finałowego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo", gdy na fotelu jurorskim go zabrało. Wtedy na komentarz odważyła się sama Katarzyna Skrzynecka: „Paweł zapadł na jakąś niedyspozycję zdrowotną. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia”.

W tym okresie Paweł Królikowski podczas jazdy samochodem znów poczuł się bardzo źle i od razu trafił do szpitala. W ZASP-ie gdzie pełnił funkcję prezesa od dłuższego czasu przebywał na zwolnieniu lekarskim. Na lipcowym Festivalu CZPL - piosenki czesko-polskiej w Kudowie-Zdroju pojawił się tylko raz w bardzo kiepskim stanie. Był pomysłodawcą tego wydarzenia i dyrektorem artystycznym.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 w Warszawie w wieku 58 lat.

twoja twarz brzmi znajomo

Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziałaPrzez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziałaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Większość Polaków nawet nie wie, że musi go zapłacić. A teraz podatek będzie jeszcze wyższy
  2. Niewybuch przed klatką, ludzie musieli opuścić mieszkania. Saperzy jadą na miejsce, trwa ewakuacja
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone