TVP - prezenter zaliczył wpadkę na żywo
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 25 Listopada 2019

Wpadka prezentera TVP na żywo. "Ku*wa, nie da rady"

TVP i wpadka prezentera na wizji, podczas transmisji z Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Czy oznacza to, że mężczyzna już może pożegnać się z rolą dziennikarza tej stacji? Z pewnością żałuje tych słów.

Polska drugi rok z rzędu wygrała Eurowizję Junior. Reprezentantka naszego kraju - 12-letnia Viki Gabor, zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 z piosenką "Superhero". Wydarzenie odbyło się w niedzielę w Gliwicach. Do niecodziennego zajścia doszło podczas relacji nadawanej na żywo. Prezenter nie wiedział, że jest już na wizji i zaliczył wpadkę.

Adam Małysz szczerze nt. swojej wiary i małżeństwa. Żona z córką są katoliczkami, ale nie onAdam Małysz szczerze nt. swojej wiary i małżeństwa. Żona z córką są katoliczkami, ale nie onCzytaj dalej

TVP i wpadka na żywo. Prezenter: "ku*wa, nie da rady"

Prezenter TVP 3 Katowice, który nadawał relację na żywo z transmisji wieczoru, nie wiedział, że już jest na wizji. Na oczach tysięcy widzów swojskim tonem wypowiedział słowa: "ku*wa, nie da rady", zaliczając tym samym poważną wpadkę, do jakiej dojść nie powinno. Nagranie od razu trafiło do Internetu.

Prawdopodobnie reporter komunikował się ze swoim operatorem, a gdy otrzymał informację, że już jest na wizji, lekko speszony sytuacją natychmiast przyjął oficjalną pozę.

Nie wiadomo, czy TVP wyciągnie z tego powodu jakieś konsekwencje wobec prezentera, ale z pewnością nie ominie go poważna rozmowa.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu

2. Kościół przerobiony na niezwykłą luksusową willę. Jego cena jest astronomiczna

3. Do tego doprowadził człowiek. Umarł ostatni osobnik gatunku nosorożca

4. Akcja, która przywraca wiarę w ludzi. Tutaj potrzebujący zje za darmo

5. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę

6. Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić