Gwiazda TVP bierze ślub
Źródło: instagram/kristina.v1
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 6 Listopada 2019

Po nieoczekiwanym coming oucie gwiazdy TVP czas na ślub! Uczestniczka hitowego show wyjdzie za kobietę

Choć TVP nie kojarzy się z promocją takich wartości, jak tolerancja i różnorodność, uczestniczka jednego z hitowych show telewizji niebawem weźmie ślub ze swoją partnerką! Krystyna z "Rolnik szuka żony", po coming oucie, postanowiła podzielić się z fanami kolejną, wesołą informacją.

Krystyna zainstania w drugim sezonie kultowego show TVP. Jak wielu, innych uczestników i uczestniczek, szybko zyskała rozpoznawalność i sympatię. "Rolnik szuka żony" przypadł widzom do gustu tak bardzo, że trwają pracę nad jego szóstą odsłoną.

Pochodząca z Białorusi kobieta dała się poznać widzom, jako posiadaczka dyplomu brytyjskiego i pracownica dużej, międzynarodowej korporacji. W programie trafiła na gospodarstwo Roberta, w którym się zakochała. Niestety, bez wzajemności.

Gwiazdy polskich seriali i reality show, które są homoseksualne. Wiele przeszłyGwiazdy polskich seriali i reality show, które są homoseksualne. Wiele przeszłyCzytaj dalej

Krystynie udało się jednak pozyskać ogromną sympatię fanów "Rolnik szuka żony". Ci, którzy nadal śledzą jej poczynania w sieci, mogli dowiedzieć się, że znalazła swoją drugą połówkę poza programem. Teraz weźmie z nią ślub.

Gwiazda "Rolnik szuka żony" TVP szykuje się do ślubu

Krystyna opublikowała na swoim Instaramie zdjęcie z pierścionkiem.

- Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować - podpisała.

Fani pogratulowali Krystynie. My również kibicujemy!