TVP. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 31 Grudnia 2019

"Mamy dowody na to, że TVP rozpowszechnia treści przestępcze". Telewizja Polska może mieć bardzo poważne kłopoty

TVP może mieć niebawem bardzo poważne kłopoty. Planowane jest zawiadomienie organów ścigania o popełnieniu przestępstwa przez nadawcę. Mowa o art 256 i 257 kk. - dotyczących nawoływania do nienawiści oraz publicznego znieważania osób, ze względu na ich przynależność etniczną czy narodową.

Autorem zbiórki organizowanej na postawienie zarządu i pracowników TVP przed sądem, jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który od dłuższego czasu nagłaśnia nadużycia Telewizji Polskiej. Tym razem na stół wyłożono treści antysemickie. Są dowody.

Ciemna strona kardynała Dziwisza. Będzie musiał tłumaczyć się z przeszłościCiemna strona kardynała Dziwisza. Będzie musiał tłumaczyć się z przeszłościCzytaj dalej

TVP przed sąd?

- Zdobyliśmy dowody na to, że TVP rozpowszechnia przy pomocy środków komunikacji masowej treści przestępcze, które znieważają osoby pochodzenia żydowskiego. Chodzi o nagrania z udziałem księdza katolickiego o nazwisku Zieliński który na antenie telewizji publicznej znieważał Żydów. Nagrania z udziałem tego antysemity, były następnie przez pracowników telewizji opracowywane i redystrybuowane w taki sposób by dotarły do jak największej liczby odbiorców. W ten sposób TVP celowo i z pełną świadomością rozpowszechniła treści antysemickie, wpisujące się w propagowanie segregacji rasowej typowe dla ideologii faszystowskiego totalitarnego ustroju państwa. Zdobyliśmy również dowody na to, że zarząd TVP wiedział o tych praktykach, godził się i przyzwalał na nie - czytamy na fanpage`u ośrodka, gdzie znajduje się również link do zbiórki.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć

3. Politycy PiS napisali wiersz o Morawieckim. Urocze

4. Miejscowy proboszcz bez skrupułów rozlicza wiernych. Wyliczył nawet procent ich ofiarności

5. Ciemna strona kardynała Dziwisza. Będzie musiał tłumaczyć się z przeszłości

6. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media